Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 07:56:07

ВИБОРИ 2014: Команда Порошенка відхрестилася від опитувань із згадкою власного кандидата

15.05.2014   07:33Агенцiя

На теренах Чернігівської області під виглядом інтерв’юерів молоді люди вивчають настрої громадян. Свідком такого псевдодослідження у місті Щорсі (виборчий округ № 209) став довготерміновий спостерігач Громадянської мережі ОПОРА.

Опитування складається із трьох питань безпосередньо дотичних до волевиявлення громадян. За кого буде голосувати респондент, член його родини, та чи будуть опитувані голосувати за Петра Порошенка – питання, що формують «порядок денний» вочевидь заполітизованого інтерв’юера.

Оскільки такий вид роботи з виборцем прямо не порушує виборче законодавство, Громадянська мережа ОПОРА звернулася до Ірини Бекешкіної, директора фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, із проханням прокоментувати ситуацію з професійної точки зору.

«На соціологічне опитування не схоже. Скоріше, це робота штабу Порошенка із з'ясування настроїв. Бо до мене додому приходила жіночка з нашого дому і ставила точно такі самі питання. Мабуть, це було по всій країні. Але соціологія тут ні до чого», - вважає Ірина Еріківна.

У свою чергу, представник виборчого штабу Петра Порошенка в Чернігівській області Олександр Ломако спростовує причетність до зазначеної активності, класифікуючи інцидент, як роботу конкурентів. «Цим точно не займаються наші співробітники. У наших агітаторів і без того багато роботи: анонсувати зустрічі з Петром Порошенком, яка відбудеться у п’ятницю, працювати в палатках. І взагалі наш штаб не проводить агітацію «від дверей до дверей». Натомість штаб Юлії Тимошенко цим займається, бо до мене особисто підходив агітатор. Тому я можу спрогнозувати, що це контрагітація наших конкурентів із вивчення настроїв громадян».


Ольга Різенко, прес-секретар виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА
 

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини