Валентин Мельничук зустрівся з активом Чернігівської обласної організації "Союз Чорнобиль України"
28 квітня в обласній раді відбулася зустріч заступника голови обласної ради Валентина Мельничука з головою Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Анатолієм Лігуном та активом цієї організації.
Учасники зустрічі обговорили проблемні питання чорнобильців, зокрема, медичне забезпечення, виділення додаткових коштів на харчування в Обласному центрі радіаційного захисту та оздоровлення населення тощо.
Валентин Мельничук поінформував присутніх про плани щодо реформування місцевого самоврядування в Україні. За його словами, передбачувані зміни торкнуться адміністративно-територіального устрою, ліквідації державних адміністрацій та посилення самодостатності місцевих бюджетів. Керівник наголосив, що, якщо вдасться реалізувати все заплановане і громада самостійно розпоряджатиметься коштами, то буде можливим і покращити медичне забезпечення чорнобильців та вирішити цілу низку інших актуальних проблем.
Анатолій Лігун подякував керівника за зустріч і запевнив, що Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» зацікавлена у щонайшвидшому здійсненні реформ в державі і готова надати усю необхідну підтримку на цьому шляху.
Останні новини Чернігівщини
Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27
У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.
Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44
Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.
Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12
За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).
Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34
Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.