Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 01:44:29

На сесії Прилуцької міської ради

03.01.2012   10:16Агенцiя

29 грудня депутати зібралися на останнє у 2011 році пленарне засідання 22 сесії міської ради, на розгляд якої вносилося 16 питань.


Депутати затвердили Орієнтовний план консультацій з громадськістю

Одним із перших депутати затвердили Орієнтовний план консультацій з громадськістю на 2012 рік по проектах рішень міської ради. Даний план розроблений на виконання постанови Кабінету Міністрів України №996 від 3 листопада 2010 року “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” та з метою ефективної реалізації регуляторної політики в місті Прилуки.
Відповідно до плану у 2012 році на обговорення громадськості будуть внесені наступні проекти рішень міської ради: у І кварталі – про правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м.Прилуки; у І-ІІ кварталі – про порядок та розрахунок пайової участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста та про ставки єдиного податку.


Ухвалено бюджетні рішення та внесено

зміни до організаційної структури міської ради
Депутатський корпус ухвалив рішення про внесення змін у доходну та видаткову частини загального фонду міського бюджету у зв’язку з надходженням державної субвенції.
Міська рада унесла зміни у видаткову частину загального фонду міського бюджету за рахунок додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості.
Депутати ухвалили рішення про внесення змін до організаційної структури та чисельності міської ради та самостійних структурних підрозділів міської ради.


Сесія затвердила ряд програм

Міська рада затвердила цільову комплексну Програму “Крок за кроком до здоров’я” загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 на 2012 – 2016 роки.
Метою програми є вирішення питань фізичного вдосконалення та зміцнення здоров’я дітей шляхом комплексного розв’язання педагогічних, медичних та соціальних завдань з урахуванням індивідуальних особливостей дитини в різні вікові періоди, утримання позитивної тенденції до покращення здоров’я дітей, узагальнення та поширення досвіду педагогічного колективу, накопиченого в ході реалізації програми, спрямованого на втілення здорового способу життя.

Міська рада затвердила програму “Розвиток позашкільної освіти та підтримка обдарованої молоді на період до 2015 року”, мета якої – удосконалити позашкільну освіту шляхом створення додаткових можливостей для духовного, інтелектуального і фізичного розвитку осіб, які бажають здобути таку освіту.

З метою реалізації прав дитини на достатній життєвий рівень, охорону здоров’я і життя та забезпечення соціальних та економічних засад державної політики у даній сфері міська рада затвердила міську Програму “Забезпечення грудних дітей та дітей другого року життя, які виховуються в малозабезпечених сім’ях, а також дітей раннього віку, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, достатнім високоякісним та безпечним дитячим харчуванням на 2012 рік”.

Затверджено новий склад журі та розмір грошових
винагород літературно-мистецької премії імені Любові Забашти “Квіт папороті”

Розглянувши службову записку начальника відділу культури і туризму міської ради Ірини Книш міська рада затвердила новий склад журі та розмір грошових винагород літературно-мистецької премії імені Любові Забашти “Квіт папороті”.

Окрім вищезазначеного, депутати розглянули в закритому режимі ряд земельних питань та ухвалили по них відповідні рішення.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Прилуцької міської ради

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини