Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 10:17:49

Представлено нових заступників прокурора області та прокурора Чернігівського району та Прилуцького міжрайонного прокурора

18.04.2014   08:51

Прокурор Чернігівської області Володимир Стеценко представив колективу прокуратури нових заступників. Ними стали В’ячеслав Кривов’яз та Володимир Данішевський.

Старший радник юстиції В’ячеслав Павлович Кривов’яз народився 8 лютого 1974 року в м. Бобровиця Чернігівської області. У 1998 році закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого, а у 2011 – Національну академію прокуратури України. До призначення на посаду заступника прокурора Чернігівської області працював прокурором Борзнянського району Чернігівської області.
Одружений. Має сина.

Старший радник юстиції Володимир Борисович Данішевський народився 5 жовтня 1963 року в м. Бровари Київської області. У 1989 році закінчив Київський державний університет імені Т.Г.Шевченка.
До призначення на посаду заступника прокурора Чернігівської області працював прокурором Чернігівського району.
Одружений. Має сина.

Також колективу було представлено нового прокурора Чернігівського району Олександра Кузьменка.
Старший радник юстиції Олександр Миколайович Кузьменко народився 9 грудня 1973 року в м. Прилуки Чернігівської області. У 1998 році закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого.До призначення на посаду працював старшим прокурором відділу Генеральної прокуратури України.
Одружений. Має сина.

Прокурор Чернігівської області Володимир Стеценко представив колективу Прилуцької міжрайонної прокуратури нового прокурора. Ним став Сергій Володимирович Івашко.
Радник юстиції Сергій Володимирович Івашко народився 6 квітня 1975 року в с. Погребець Ніжинського району Чернігівської області. У 1997 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України, а у 2008 році – Національну академію прокуратури України. До призначення на посаду працював старшим прокурором відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення.
Одружений. Має двох дітей.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".