Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 09:43:50

"Злочинне гальмування кадрових змін сприяє окупантам" - штаб національного спротиву . ВІДЕО

15.04.2014   11:24Агенцiя

Заява обласного штабу національного спротиву.

З тривогою слідкуючи за російською агресією на сході України, обласний штаб національного спротиву вважає однією з причин бездіяльності силовиків та влади те, що досі керівництво не змінене в переважній більшості владних структур. 

У нашій області також відзначається свідоме гальмування кадрових змін – досі не змінено керівництво СБУ, податкової служби, воєнком, тільки перші особи звільнені у міліції і прокуратурі. Гальмується формування територіальної оборони, є проблеми з мобілізацією військовозобов’язаних. Не відповідають люстраційним вимогам керівники структур охорони здоров’я, культури, інформаційної політики, агропрому, служби автомобільних доріг, земельних ресурсів тощо. Продовжується політика хабарництва і корупції.

Особливе обурення штабу викликає ситуація навколо генерального директора ОДТРК «Сівер-центр» Аркадія Білібаєва, який продовжує антиукраїнську діяльність – так нещодавно в передачі «Особистий простір» нєкто Хлєбов відкрито агітував проти незалежності України. І це у час війни Росії проти України!

Обласний штаб вимагає негайних кадрових змін – часу для їх підготовки було достатньо. Гальмування кадрових змін штаб вважає злочинним в умовах ворожого нападу на нашу державу. 

 


 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини