Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 06:51:49

На порушення законодавства міліція буде жорстко реагувати

12.04.2014   16:18

За попередньою інформацією в неділю в Чернігові деякі сили планують провести масові акції під антиукраїнськими гаслами. Правоохоронці закликають чернігівців і гостей міста не порушувати законодавства і зберігати громадський порядок.

Для запобігання порушенням громадського порядку, захисту прав і свобод громадян УМВС України в Чернігівській області нагадує організаторам незаконних акцій, що за проведення несанкціонованих заходів, а також участь в них, чинним законодавством передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність:
Так, згідно зі статтею 185-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення участь у несанкціонованих заходах тягне за собою адміністративний арешт на 15 діб.
З метою запобігання заворушенням громадського порядку, захисту прав і свобод громадян, забезпечення нормальної діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування Кримінальним кодексом України передбачена кримінальна відповідальність за ряд протиправних діянь. Зокрема «Блокування транспортних комунікацій» (стаття 279 Кримінального кодексу України), «Участь у масових заворушеннях» (стаття 294 КК України) «Захоплення державних або громадських будівель чи споруд» (стаття 341 КК України). Максимальне покарання за вчинення вказаних злочинів – до 8 років позбавлення волі.

На сьогоднішній день міліція має достатньо сил і засобів для недопущення правопорушень та захисту громадян від протиправних посягань. Щодобово на охорону громадського порядку в області спільно з громадськими формуваннями виходить близько 500 чоловік. В разі потреби, правоохоронці діятимуть в межах чинного законодавства, адекватно реагуючи на будь-які спроби дестабілізувати ситуацію в місті чи області.

Управління МВС України в Чернігівській області закликає усіх жителів та гостей міста Чернігова не порушувати порядок, зберігати громадський спокій, проявляти взаєморозуміння та повагу до Закону.
 

Останні новини Чернігівщини

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи

«Ворога ми переможемо, бо ми сильніші духом», - каже захисник Чернігова, який пережив поранення, полон та ампутацію стопи 14:57

Федір уже захищав Україну у складі її Збройних Сил у 2016 році за мобілізацією. З початком повномасштабного вторгнення росії прийняв рішення знову повернутися до військ та стати на захист країни.

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині

Продовжуються роботи із модернізації системи оповіщення на Чернігівщині 14:48

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення.

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців

Міська рада підписала Меморандум із чеською гуманітарною організацією, яка допомагатиме ремонтувати квартири чернігівців 14:43

Меморандум про співпрацю, яким передбачена, в тому числі, допомога постраждалим чернігівцям у питанні відновлення житла.

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості

Бажану роботу допомогла знайти служба зайнятості 14:40

Андрій Бучак звернувся до Борзнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці минулого року.

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини