Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 11:18:51

ВИБОРИ 2014: У Чернігові набирає обертів підготовка до виборів

09.04.2014   15:41

Обладнання приміщень під виборчі дільниці, забезпечення комісій телефонним зв’язком, оргтехнікою, необхідними для роботи меблями та сейфами для зберігання документів, перевірка аварійного освітлення і наявність аптечок із медикаментами – ці та інші нагальні на старті виборчої кампанії питання обговорені в Чернігівській міській раді.

Сьогодні тут проведено нараду з питань матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій на чолі з заступником міського голови – керуючим справами виконкому Станіславом Віхровим. Він повідомив, що вже є затверджений календарний план організації і проведення виборів. «Не гаючи часу ми повинні приступити до виконання завдань, покладених законом на органи місцевого самоврядування в частині забезпечення роботи територіальної та дільничних виборчих комісій», - наголосив С. Віхров.

Також він уточнив, що місто Чернігів буде єдиним виборчим округом №208, де передбачено 126 виборчих дільниць на постійній основі. Крім того, виконком міської ради ухвалив рішення про подання окружній виборчій комісії щодо утворення тимчасової виборчої дільниці в СІЗО.

Заступник міського голови звернувся до керівників бюджетних і комунальних закладів, де розташована переважна більшість дільниць, максимально сприяти налагодженню діяльності комісій. «Будемо сподіватися на своєчасне фінансування з держбюджету організації виборчого процесу», - зауважив він.

С. Віхров доручив районним у місті радам провести ретельну перевірку всіх приміщень, визначених для розташування виборчих дільниць та в індивідуальному порядку з’ясувати проблеми і потреби. Висловлено сподівання, що вибори в Чернігові пройдуть спокійно, однак із міліцією відпрацьовуються варіанти реагування на можливі нештатні ситуації.

«Проведення виборів ми з вами повинні забезпечити, і маємо зробити все, від нас залежне», - закликав заступник міського голови учасників зібрання.

Останні новини Чернігівщини

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині 09:59

Епідемічна ситуація на Чернігівщині зараз стабільна. Проте бойові дії, які тривали в області, та її тимчасова окупація — це несприятливі фактори, що збільшують ризики ураження інфекційними хворобами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини