Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 11:20:07

ВИБОРИ 2014: Скандали в Чернігові продовжуються

09.04.2014   08:34

Нещодавно відбувся брифінг народного депутата України, в.о голови Чернігівської обласної партійної організації політичної партії ВО «Батьківщина» Валерія Дубіля щодо провокативної заяви на телеканалі «Дитинець».

Народний депутат України Валерій Дубіль спростував інформацію про те, що він ніби мав бажання підтримати кандидатуру Петра Порошенко. Він заявив, що зараз його юристи вивчають можливість отримати інформацію про замовника розміщення даної інформації на телеканалі «Дитинець» та кількість показів ролика.

Але роботи для юридичної служби депутата побільшало. Декілька тепер вже загальноукраїнських ресурсів, розмістили інформацію: "В Чернигове начались разборки из-за заявления главы штаба Порошенко", "Черниговские «европейцы» и нардеп от БЮТ пытаются возглавить штаб Порошенко?" тощо. Всі вони дублюють провокативну заяву, яка була озвучена на телеканалі «Дитинець».

Найбільш цікавою є фраза, дослівно: "Черниговские эксперты считают, что группа «Европа» всегда пытались «раскладывать яйца в разные корзины». Так, последние годы они финансировали и возглавляли областные ячейки БЮТ и ПР. В новых реалиях приоритетом для «европейцев» является сотрудничество с Петром Порошенко, как самым вероятным победителем президентских выборов."

Додамо, що посилання на анонімних експертів - типовий метод, який застосовується вже декілька років на Чернігівщині.


До теми: Брифінг Валерія Дубіля щодо провокативної заяви на телеканалі "Дитинець". ВІДЕО

Останні новини Чернігівщини

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії

При зміні назви вулиці слід звернутися до податкового органу із заявою про внесення змін до ліцензії 10:14

Наразі відбувається перейменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків та скверів на виконання Закону України від 9 квітня 2015 року № 317-VІІІ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В районі окупованого рф білоруського аеродрому Зябровка лунали вибухи 10:11

В ніч з 10 на 11 серпня у районі білоруського аеродрому Зябровка пролунали вибухи.

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива

Прокуратура в суді вимагає стягнути надміру сплачені кошти через укладення нікчемних додаткових угод до договору про закупівлю палива 10:05

Прилуцька окружна прокуратура проводить системну роботу, спрямовану на недопущення фактів порушення інтересів держави при здійсненні закупівель за бюджетні кошти.

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини?

Які працівники потрібні роботодавцям Чернігівщини? 10:04

Традиційно на Чернігівщині зберігається сталий попит на представників робітничих професій.

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині

COVID-19 та інші інфекційні хвороби не зникають, тож щепленнями нехтувати не варто — Андрій Лінник про епідситуацію на Чернігівщині 09:59

Епідемічна ситуація на Чернігівщині зараз стабільна. Проте бойові дії, які тривали в області, та її тимчасова окупація — це несприятливі фактори, що збільшують ризики ураження інфекційними хворобами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини