Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 07:44:17

79 кандидатів у контрактники відправив до навчальних центрів Збройних сил України 156-й територіальний центр

14.10.2011   06:32

79 кандидатів на контрактну службу відбули з Чернігова до навчальних центрів ЗС України, що в до Десні, Севастополі, Харкові, Кам’янець-Подільському, Гайсині, Полтаві та Миколаєві.

Навчання молодих людей триватиме від трьох до шести місяців. За цей час вони здобудуть різні військові спеціальності. Від’їдаючи на навчання, кожен юнак вже знає свою військову частину чи корабель, де він згодом проходитиме службу.

Як зазначив виконуючий обов’язки начальника 156-го територіального центру комплектування військовослужбовців військової служби за контрактом майор Вадим Потапов, річний план з комплектування Збройних Сил військовослужбовцями-контрактниками на сьогодні тут виконано на 110%.

Зокрема, цього разу майже 50% кандидатів військової служби за контрактом відбули до 169-го навчального центру Сухопутних військ Сил Збройних Сил України, що в Десні на Чернігівщині.

– Служити за контрактом вирішив ще за шкільною партою, коли закінчував загальноосвітню школу, – відверто поділився житель міста Прилуки Владислав Міхайлєчко. – Та лише нещодавно у жовтні мені виповнилось вісімнадцять. Відразу пройшов медичну комісію і підготував документи для укладення контракту. Служити буду на флоті, а зараз їду навчатись до Навчального центру Військово-Морських Сил, що в Севастополі.

Серед кандидатів на контракт, відібраних цього року у Чернігові – 44 жінки. Переважна більшість з них служитимуть за спеціальностями зв’язківців, діловодів, санінструкторів, бухгалтерів тощо у військових частинах різних родів та видів Збройних Сил України.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини