Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 вересня, 06:01:34

Дружинники та охоронні структури - за співпрацю з міліцією

29.03.2014   08:32

Керівництво УМВС обговорило з добровільними помічниками міліції та недержавними охоронними структурами формат співпраці під час охорони громадського порядку.

В нараді під головуванням начальника УМВС в області генерал-майора міліції Олега Демченка взяли участь заступник начальника Управління-начальник міліції громадської безпеки Едуард Гребенюк та начальник управління громадської безпеки Олександр Малиш.

Серед запрошених - керівники громадських формувань області та представники недержавних охоронних фірм. Мета зустрічі - знайти спільне рішення як відійти від формалізму в організації роботи добровільних народних дружин та переформатувати їх діяльність.

Присутні погодилися, що реально діючі громадські формування варто підтримати, в тому числі технічно і матеріально. Натомість ті, що діють лише на папері, слід або розформувати, або влити в них «свіжі» кадри.

Очільник УМВС в області Олег Демченко відзначив, що недержавні охоронні структури добре співпрацюють з міліцією, охороняючи порядок на території обслуговування. Є чимало фактів, коли спільними зусиллями охоронці та міліціонери затримували небезпечних злочинців, хуліганів і бешкетників. То ж варто цю співпрацю продовжувати і зміцнювати.

Під час неформального спілкування міліцейські керівники почули із залу багато конструктивних пропозицій, які здатні поліпшити організацію патрулювань.

У свою чергу генерал Демченко поділився планами технічного оснащення нарядів, які нестимуть службу в Чернігові. Так, кожен патруль планується забезпечити засобами GPS-навігації, щоб чергова частина мала «картинку», де зараз знаходиться наряд, що у свою чергу дасть змогу оперативніше реагувати на злочини.

Підсумовуючи результати наради, присутні висловили готовність спільно охороняти громадський порядок в області, допомагати міліції в любому найвіддаленішому населеному пункті.
 

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків 12:01

За належної взаємодії прокурорів Чернігівської обласної прокуратури, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УСР в Чернігівській області ДСР НП України викрито групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичних засобів на території м. Ніжина Чернігівської області.

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім 11:58

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Талалаївській громаді, який продав алкоголь неповнолітнім.

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій 11:56

У зв'язку зі зверненням Чернігівської міської ради до Уряду з проханням провести екстрене засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону під час воєнного стану, щоб не допустити зрив опалювального сезону у місті, відповідаємо на найактуальніші питання, пов’язані з цим рішенням.

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло 11:52

Міська рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в Ніжинській громаді, залучаючи в місто молодих спеціалістів.

Потужна інформаційна підтримка та реальна допомога у відбудові: Чернігівщина та Франція поглиблюють партнерські відносини 11:48

Найближчим часом до області надійде 6 мостів, будматеріали та інша гуманітарна допомога від Франції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини