Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 вересня, 23:21:15

Військовий комісар про ситуацію в області та часткову мобілізацію. ВІДЕО

29.03.2014   07:54

Повідомлення військового комісара обласного військового комісаріату Костянтина Нікуліна про ситуацію в області у зв’язку з концентрацією російських військ на українському кордоні. Її названо контрольованою та відносно стабільною.

За словами Костянтина Нікуліна, в області триває часткова мобілізація до Збройних Сил України. Зараз 1-а танкова бригада у Гончарівському та інші військові частини області готуються до реальних бойових дій і, у разі потреби, мають захистити кордони України від військової інтервенції.

Також військовий комісар поінформував про прийнятий Верховною Радою України Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення проведення мобілізації». Цим Законодавчим актом врегульовано питання призову на військову службу при мобілізації приватних підприємців без припинення їх підприємницької діяльності, збереження за призовником основного місця роботи, окрім цього, підвищуються соціальні гарантії військовозобов'язаних, які призиваються на військову службу при мобілізації, встановлено недопущення зменшення соціальних гарантій офіцерам запасу, які під час мобілізації будуть призначені на нижчі посади та інші.


Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини