Прийомні батьки зустрілися з представниками виконавчої влади області
28 грудня заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко разом із керівниками головного управління праці і соціального захисту населення облдержадміністрації, обласних управлінь освіти і науки, охорони здоров’я, у справах сім’ї та молоді, служби у справах дітей облдержадміністрації зустрілися з прийомними батьками, які проходять чергове навчання у Чернігівському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Головний лейтмотив цієї зустрічі - обговорення питань, вирішення яких потребує допомоги з боку органів виконавчої влади, пошук шляхів їх розв’язання.
Під час зустрічі прийомні батьки порушили питання щодо оздоровлення, лікування прийомних дітей, нарахування та виплати пенсій, зарахування трудового стажу, вирішення житлових проблем. Учасники зустрічі також мали можливість надати свої пропозиції для поліпшення захисту дітей-сиріт, удосконалення існуючої нормативної бази з цих питань.
Представники виконавчої влади області подякували присутнім за їх щоденну турботу і ласку, створення простору для зростання, прищеплення соціальних та побутових навичок, необхідних у подальшому житті своїм вихованцям.
За повідомленням Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.