Голова Чернігівської облради готовий віддати свій будинок біженцям із Криму
Голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв готовий віддати свій будинок у селі біженцям у Криму.
Про це він сказав журналістам після засідання президії обласної ради.
"Я готовий віддати будинок у Городнянському районі, в якому ніхто не живе, біженцям із Криму. Неважливо якої національності чи віросповідання - аби люди були порядні", - сказав Звєрєв.
Він додав, що будинок розташований у мальовничому місці, неподалік є річка і ліс.
Загалом, за інформацією начальника управління з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської ОДА Сергія Болдирєва, Чернігівщина готова прийняти близько тисячі переселенців. Щоправда, жити їм доведеться в гуртожитках навчальних закладів та готелях. В разі необхідності можуть бути задіяні також дитячі табори відпочинку і санаторії. Готовність прихистити у себе кримчан висловлюють й чимало жителів області.
Поки що на Чернігівщину з Криму повертаються уродженці Сіверського краю, які оселяються у родичів.
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.