Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 20:31:50

Звернення голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради до релігійних організацій та представників усіх національностей області

22.03.2014   09:52

Шановні керівники релігійних організацій, представники всіх віросповідань та національностей Чернігівщини!

В цей непростий час закликаємо вас до солідарності, молитви за Україну, об’єднання заради толерантності, взаємоповаги і зваженості в ім’я збереження Незалежної і Соборної України.

У нашій області немає і ніколи не було утисків та обмежень за мовними, національними та релігійними ознаками. Ми – єдина родина і маємо лише дружні, братерські почуття до всіх, хто проживає на теренах Чернігово-Сіверщини.

Нині всі ми є не лише свідками, а й активними учасниками процесів подальшого відродження релігійних традицій та джерел духовності в українському суспільстві.

Віримо, що разом ми здолаємо всі виклики, які ставить перед нами доля, не допустимо розбрату і спільними зусиллями відстоїмо мир і свободу на нашій рідній землі.

 

Голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко

Голова обласної ради Микола Звєрєв

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24

108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20

Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини