Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 23:48:31

У селі Вишневе Ріпкинського району відкрито дитячий садок

27.12.2011   16:05

27 грудня відбулось урочисте відкриття дошкільного навчального закладу у селі Вишневе Ріпкинського району Чернігівської області.

Протягом поточного року загалом на Чернігівщині відкрито 26 дошкільних навчальних закладів, розпочали роботу 22 додаткові групи на базі вже діючих.

Розділити радість свята з жителями Вишневого і навколишніх сіл прибули Віктор Тканко – заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, Михайло Чечетов – народний депутат України, Анатолій Заліський – начальник управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, Петро Головач – голова Ріпкинської районної державної адміністрації, Віктор Бугай – голова Ріпкинської районної ради, представники громадськості.

На подвір’ї садочка було людно. Тим більш приємно було говорити Віктору Тканку з сільською громадою про те, що поточний рік був значущим для освітян, бо згідно з Указом Президента України Віктора Януковича він був проголошений Роком освіти та інформаційного суспільства. Далі заступник голови облдержадміністрації зазначив: “Питання розвитку дошкілля стало пріоритетним і в діяльності місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Одна із чотирьох регіональних освітянських програм, реалізацію яких розпочали у цьому році, – розвитку дошкільної освіти. Програмою передбачено відкриття 90 дитячих садків та 55 додаткових груп на базі діючих дошкільних навчальних закладів. Маємо сьогодні чудову нагоду продовжити естафету добрих справ відкриттям першого в районі дошкільного закладу у сільській місцевості. Сподіваємося, що ця подія стане поштовхом до відкриття садочків і в інших селах Ріпкинського району”. Від імені голови облдержадміністрації Володимира Хоменка Віктор Тканко привітав присутніх з новорічними і різдвяними святами, вручив почесні нагороди.

Народний депутат України Михайло Чечетов привітав учасників свята з приємною подією у житті сільчан і наголосив, що розвиток дошкільної освіти Президент України розглядає як одне з першочергових завдань для виховання майбутнього України.

Дитячому садку гості передали подарунки – новий котел для опалення, холодильник, пральну машину, іграшки, солодощі, тощо – від облдержадміністрації, народних депутатів України Едуарда Прутніка і Михайла Чечетова, районної влади, підприємств Ріпкнищини.

Голова райдержадміністрації Петро Головач, сільський голова Вишневого Раїса Приходько подякували гостям за підтримку у підготовці до відкриття дитячого садка і подарунки. Вони запросили гостей оглянути дитсадок і школу.

А дітлахи з педагогами показали присутнім театралізовану казку “Рукавичка”, бо саме таку назву вони вибрали для свого дошкільного навчального закладу.

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини