Чернігівська громада проводить акції на підтримку українських моряків
9 березня, Народне Віче, що відбулося на Красній площі Чернігова за ініціативи Штабу національного спротиву прийняло звернення на підтримку екіпажів морського тральщика «Чернігів» та військового катеру «Прилуки».
З минулого тижня кораблі ВМС України, заблоковані в Стрілецькій бухті Севастополя буксирами і катерами Чорноморського флоту Росії, піддаються регулярним «набігам» диверсантів — водолазів російського флоту.
Серед надводних кораблів, екіпажі яких мужньо протистоять провокаціям, є тральщик «Чернігів» та морський катер «Прилуки».
Громадськість Чернігівщини виступила з акціями на підтримку українського флоту. Декілька днів тому, за ініціативи депутата Чернігівської міськради Костянтина Іванова прапори ВМС України з’явилися на приміщенні обладміністрації, обласної та міських рад, а чернігівські підприємці ініціювали збір коштів для підтримки екіпажів.
Також вчора, 9 березня, стяг українського флоту замайорів біля стін Прилуцької міськради.
Звернення
До командирів, мічманів та моряків морського тральщика «Чернігів» та катера «Прилуки».
Шановні побратими!
Висловлюємо Вам подяку та захоплення за Вашу витримку, стійкість та мужність. В складних умовах Ви виступаєте взірцем вірності присязі та народу України. Наше віче, громада міста Чернігова надасть всю можливу допомогу та цілковито підтримує Вас.
Слава Україні!
До теми: Народне віче у Чернігові
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.