Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 20:02:54

Представники "Самооборони" засудили "псевдосамооборонівців", а "Свободи" планують побудувати монумент загиблим чернігівцям

28.02.2014   15:18

У кабінеті “Самооборони”, він же обласний штаб національного спротиву у Департаменті економічного розвитку Чернігівської ОДА, відбулася спільна прес-конференція представників Чернігівської сотні Самооборони та міської організації ВО “Свобода”.

Учасники прес-конференції представники “Самооборони” Володимир Федорок, Олександр Ясенчук та Володимир Грецький, Тамара Паславська – ВО “Свобода”.

Представники “Самооборони” засудили тих, хто подає себе як представників “Самооборони”. Вони розповіли про роботу “Чернігівської сотні” на Майдані в Києві.

Під час прес-конференції були розглянуті питання діяльності “Самооборони”, підсумки спільного патрулювання міста разом із правоохоронцями тощо.

Також було оголошено про громадську ініціативу спорудження монумента загиблим чернігівцям під час революційних подій на Майдані протягом останніх місяців. Представники “Свободи” запропонували його на місці, де у Чернігові був памятник Володимиру Леніну. Цікаво, що на цьому меморіалі планують викарбовувати імена не тільки загиблих на Майдані, але і правоохоронців, “які себе не заплямували”.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини