Чернігівському голові та міськраді запропонували "Піти геть" і пійшли на перерву. ФОТО
Представник "Громадської думки Марина Рейко запропонувала винести на сесію питання "Про припинення повноважень Чернігівського міського голови та припинення його повноважень".
Екс-керівник ЖКХ Вадим Антошин розпочав її ганьбити, згадуючи славнозвісну фірму "Вена", яка була головним спонсором "Громадської думки".
Потім депутат Василь Білогура, помічник нардепа Владислава Атрошенко запропонував всієї міськраді саморозпуститися.
Інших виступаючих, які критикували це рішення у залі перебивали та ганьбили.
Багато хто згадував, хто був на майдані, а хто - ні. З'ясувалося, що, як і "дітей лейтенанта Шмидта" учасників майдану велика кільність. І лише вони мають право виступати.
Деякі присутні намагалися взяти мікрофон. Після майже драки біля трибуни та у залі було оголошено перерву.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression