Активісти євромайдану скоїли напад на кореспондента газети "Чернігівщина: новини та оголошення" перед входом до приміщення зали засідань Чернігівської облради
Напад скоєно 22 лютого під час проведення мітингу перед початком засідання позачергової сесії ради. Активісти й учасники мітингу заблокували вхід до приміщення й кричали «Ганьба!» та інші вислови депутатам, які прибували на засідання.
На журналіста напали на ґанку, коли той підходив до дверей ради з фотоапаратом в руках. Близько півдесятка осіб з вигуками «Стояти!», «Куди!», та добірною лайкою з різних боків учепилися в одяг нашого кореспондента.
Проти одного з нападників у межах чинного законодавства був застосований засіб самооборони – сльозогінна сумій «Терен». Кількість нападників зросла до десятка, вони повалили журналіста на сходи й почали бити ногами.
Нападників заходилися відтягувати функціонери місцевого «євромайдану». Конфлікт продовжився на словах у приміщенні. Облитий сумішшю висловлював невдоволення, а кореспондент порекомендував йому звернутися до психіатра.
Журналіст отримав несуттєві тілесні ушкодження, фотоапарат вдалося врятувати.
Сергій Стук, кореспондент тижневика «Чернігівщина»
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.