Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 січня, 19:51:19

На позачерговій сесії Прилуцької міської ради

23.12.2011   22:24Агенцiя

Сесія розглянула 7 питань, зокрема, і внесені депутатами під час пленарного засідання.

Депутати ухвалили бюджетні рішення 19 грудня відбулася 21 (позачергова) сесія міської ради, для участі в якій зареєструвалося 35 депутатів.

Депутатський корпус ухвалив рішення про внесення змін у доходну частину загального фонду міського бюджету у зв’язку з надходженням додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів “в сумі 5 млн. 444 тис. грн. Сесія також унесла ряд інших змін до міського бюджету.
Міська рада визнала таким, що втратить чинність з 1 січня 2012 року рішення 14 сесії міської ради 5 скликання від 23 листопада 2006 року „Про ставки фіксованого податку на доходи фізичних осіб від підприємницької діяльності“.

Ряд об’єктів прийнято в комунальну власність

територіальної громади міста та передано в державну власність
Депутатський корпус ухвалив рішення щодо прийняття в комунальну власність територіальної громади міста газопроводу до 60-квартирного житлового будинку по вул. Індустріальній, 7-А протяжністю 62 м та трансформаторної підстанції, розташованої за адресою: 1-й пров. Гетьмана Івана Виговського, 6, що перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю “Будівельна компанія “Євроспецбуд”.
Одночасно сесія ухвалила рішення стосовно безоплатної передачі вищезазначених об’єктів з комунальної власності територіальної громади міста в державну власність на баланс публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації “Чернігівгаз” в експлуатацію Прилуцькому управлінню газового господарства та публічному акціонерному товариству “Чернігівобленерго” в експлуатацію Прилуцькому району електричних мереж.


Ряд об’єктів унесено до статутних фондів комунальних підприємств

Міська рада дала згоду на передачу до комунальної власності територіальної громади міста ряду об’єктів, а саме каналізаційної насосної станції, розташованої по 2-му пров. Богунського та перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю “Прилуки “Еко-буд” для подальшого її внесення до статутного фонду КП “Прилукитепловодопостачання”; лінії зовнішнього освітлення протяжністю 440 м по 1-му пров. Гетьмана Івана Виговського та 3-му в’їзду Гетьмана Івана Виговського, що перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю “Будівельна компанія “Євроспецбуд”, для подальшого її внесення до статутного фонду КП “Міськсвітло”; дорожнього покриття з плит протяжністю 152 м по 2-му пров. Богунського для подальшого внесення до статутного фонду КП “Комунальні послуги”.


З метою підготовки до проведення Всеукраїнського перепису населення

Керуючись Законом України “Про Всеукраїнський перепис населення”, постановою Кабінету Міністрів України №1205 від 28 листопада 2011 року “Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення”, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації №442 від 12 грудня 2011 року “Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення”, з метою створення умов для надання всебічної допомоги органам статистики в проведенні у 2012 році перепису населення, міська рада відповідним рішенням утворила Прилуцьку міську комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення, яку очолить заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко.
Міська рада затвердила Положення про Прилуцьку міську комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню координації дій комітетів самоорганізації населення, підприємств, установ та організацій, пов’язаних з підготовкою і проведенням Всеукраїнського перепису населення та підготовка пропозицій щодо визначення шляхів, механізмів і способів вирішення питань матеріально-технічного, фінансового та організаційного забезпеченням підготовки і проведення Перепису.
Виконавчим органам міської ради доручено провести відповідну роботу щодо забезпечення тимчасового переписного персоналу та інших працівників, залучених до підготовки і проведення перепису населення та оброблення його результатів, приміщеннями, обладнаними необхідними меблями, інвентарем. засобами зв’язку та транспортом.


Унесено зміни до Регламенту міської ради 6 скликання
За пропозицією голови постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян Владислава Кічі, з метою приведення у відповідність до норм Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” депутати внесли зміни до Регламенту Прилуцької міської ради 6 скликання в частині оприлюднення в газеті “Град Прилуки” регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами міської ради.

Депутатський корпус розглянув інші питання та ухвалив по них відповідні рішення.
 

Останні новини Чернігівщини

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району 19:06

Сьогодні в Чернігівській ОДА продовжилися консультації з громадами. Заступники голови ОДА Олександр Савченко та директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Олександра Хомик зустрілися з представниками Авдіївської та Шаболтасівської сільських рад Сосницького району.

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо 18:55

29 січня на Чернігівщині на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» відбувся пам’ятний захід до чергової річниці подвигу студентського війська українських патріотів.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:41

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь 11:45

Протягом минулого року на обліку в службі зайнятості перебували 9,8 тис. громадян віком до 35 років, а це майже 30% від загальної кількості безробітних, - кажуть у службі зайнятості.

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік 11:20

Будівництво нового сучасного дитячого садка на Масанах, капітальні ремонти й тепломодернізація будівель шкіл, капітальний ремонт пологового будинку, будівництво нового корпусу музичної школи №1 - ці та багато інших робіт виконувалися минулого року в Чернігові коштом міського бюджету. Організацію цих будівництв від імені міста забезпечує Управління капітального будівництва (УКБ) Чернігівської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини