Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 12:06:37

1-а окрема танкова бригада, як і усі Збройні Сили України, не втручатиметься в конфліктну ситуацію в країні

29.01.2014   10:38Агенцiя

1-а окрема танкова бригада не втручатиметься в конфліктну ситуацію в країні

Деякі вітчизняні засоби масової інформації поширюють інформацію щодо залучення військовослужбовців Збройних Сил України до політичних акцій та протестів.

Командування 1-ї окремої танкової бригади заявляє, що весь особовий склад частини, техніка та озброєння знаходяться в пункті постійної дислокації. Військовослужбовці займаються плановою підготовкою згідно заходів повсякденної діяльності.

– 1-а окрема танкова бригада, як і усі Збройні Сили України, не втручатиметься в конфліктну ситуацію в країні. Військовослужбовці будуть суворо дотримуватись Конституції і законів України, які чітко прописують роль, функції і завдання Збройних Сил України, – заявив командир частини полковник Андрій Грицьков.

Комбриг наголосив, що з 15-го січня, коли у Збройних Силах України розпочався новий навчальний рік, підрозділи частини продовжують у плановому режимі виконувати завдання за призначенням. Жодних позапланових заходів не проводиться.

– Відповідно до статті 17 та статті 37 Конституції України участь підрозділів Збройних Сил України у внутрішньополітичній боротьбі повністю виключається. Частина наших військовослужбовців може надавати лише допомогу у ліквідації наслідків стихійного лиха, що яскраво було продемонстровано у минулому році під час снігопадів, – наголосив Андрій Грицьков.


http://ak-inzt.net/ukrarmy/3123-29-01-2014-1-okrema-tankova-brygada-ne-vtruchatymetsja-v-konfliktnu-sytuaciju-v-kraini
 

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини