Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 січня, 20:05:15

У Чернігові замість обласної адміністрації пішли штурмувати обласну раду

27.01.2014   12:40

27 січня в Чернігові головною ціллю мітингувальників стала Чернігівська обласна рада

Народне віче планували проводити на Красній площі. Але одразу після початку учасники мітингу построїлися в колони по четверо і пішли до обласної ради.

В цей час навпроти будівлі обласної державної адміністрації проходив мітинг на підтримку влади. Священослужителі проводять молебен.

За інформацією деяких журналістів біля обласної ради скупчуються молодики в масках.

Колона учасників "Народного віче" на чолі з народними депутатами Валерієм Дубілем та Сергієм Аверченко підійшла до обласної ради. Всього народне віче зібрало декілька тисяч учасників.

Валерій Дубіль та Сергій Аверченко пішли до голови обласної ради Анатолія Мельника з вимогою склакати позачергову сесію обласної ради.

Організатори закликали учасників протесту займати перший та другий поверхи приміщення обласної ради та облаштовуватися. При цьому вони закликали учасників нічого не ламати, проте деякі присутні налаштовані доволі радикально.

Фактично, що будівля обласної ради захоплена протестувальниками. Всі чекають на вихід голови обласної ради Анатолія Мельника, який має оголосити про скликання позачергової сесії обалсної ради.

Також учасники Народного Віче під обласною радою вимагають, щоб до них прийшов голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, і склав свої повноваження. А за словами одного з учасників заходу ці ж самі події відбуваються у кожному районі Чернігівської області.

Групу молодиків у масках стримують працівники міліції.

Цікаво, що сьогодні міліція вперше видала всім чернігівським представникам ЗМІ спецжилети і з’ясувалося, що їх дуже багато.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району 19:06

Сьогодні в Чернігівській ОДА продовжилися консультації з громадами. Заступники голови ОДА Олександр Савченко та директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Олександра Хомик зустрілися з представниками Авдіївської та Шаболтасівської сільських рад Сосницького району.

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо 18:55

29 січня на Чернігівщині на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» відбувся пам’ятний захід до чергової річниці подвигу студентського війська українських патріотів.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:41

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь 11:45

Протягом минулого року на обліку в службі зайнятості перебували 9,8 тис. громадян віком до 35 років, а це майже 30% від загальної кількості безробітних, - кажуть у службі зайнятості.

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік 11:20

Будівництво нового сучасного дитячого садка на Масанах, капітальні ремонти й тепломодернізація будівель шкіл, капітальний ремонт пологового будинку, будівництво нового корпусу музичної школи №1 - ці та багато інших робіт виконувалися минулого року в Чернігові коштом міського бюджету. Організацію цих будівництв від імені міста забезпечує Управління капітального будівництва (УКБ) Чернігівської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини