Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 11:26:59

200 найвпливовіших українців

21.12.2011   12:32Агенцiя

Якщо у дверей президентського кабінету вам скажуть "Заходьте", швидше за все, ваше прізвище є в цьому списку. Фокус представляє щорічний рейтинг 200 найвпливовіших українців

Список 200 найвпливовіших українців Фокус публікує вже п'ятий рік поспіль.

1. Янукович Віктор. Президент України
2. Іванющенко Юрій. Народний депутат (ПР)
3. Льовочкін Сергій. Глава Адміністрації президента України, член РНБО
4. Ахметов Рінат. Народний депутат (ПР), співвласник компанії «СКМ»
5. Тимошенко Юлія. Лідер партії «Батьківщина», екс-прем'єр-міністр

50. Кучма Леонід.Екс-президент Україні

81. Прутнік Едуард. Народний депутат (ПР)

131. Плющ Іван. Народний депутат (депутатська група «Реформи заради майбутнього»)

178. Чечетов Михайло. Перший заступник голови фракції Партії регіонів у ВР

http://focus.ua/charts/211416/

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини