Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 18:04:56

Виконком Чернігівської міськради затвердив Детальний план території третього мікрорайону житлового району "Масани"

21.01.2014   11:42

20 січня виконавчий комітет Чернігівської міської ради розглянув текстові й графічні матеріали проекту "Детальний план території третього мікрорайону житлового району "Масани", розроблені приватним підприємством "Портал-М" згідно з договором, укладеним з комунальним підприємством "Чернігівбудінвест" Чернігівської міської ради.

Підставою для розроблення проекту є рішення Чернігівської міської ради "Про надання дозволу на розроблення проекту Детального плану території третього мікрорайону житлового району "Масани". Про проект Детального плану території "Масани" доповідав на засіданні виконкому заступник начальника управління – заступник головного архітектора міста Петро Гребень.

Проект Детального плану території розроблено з урахуванням діючої містобудівної документації: Генерального плану міста, Схеми перспективного розвитку туризму, Тимчасового порядку використання території м. Чернігова та матеріалів плану червоних ліній. Термін реалізації Детального плану території з урахуванням інвестиційних намірів становить 7 років.

Проект Детального плану території охоплює площу 24,28 га в межах червоних ліній вулиць Любецької, Глібова, Незалежності та Визволителів. Основний вид використання території – житлова забудова з відповідною інфраструктурою сфери обслуговування, яка формується як за рахунок окремо розташованих, так і вбудовано-прибудованих в перших поверхах житлових будинків об'єктів обслуговування.

Основою планувальної організації території мікрорайону є принцип функціонального зонування, у відповідності до якого визначені зони функціонального використання території:
- зона шкільних та дитячих дошкільних установ;
- зона багатоквартирної багатоповерхової (9-10 та 16 поверхів) житлової забудови;
- зона торгових центрів;
- зона зелених насаджень загального користування;
- зона культової споруди.

Загальним принципом архітектурно-просторової композиції мікрорайону є формування комфортного середовища для його мешканців. Дитячі дошкільні заклади та школа розташовані поза межами дворових просторів в центральній частині мікрорайону вздовж пішохідного бульвару.

30 липня минулого року проект Детального плану території та надані відповідними державними органами зауваження до нього були розглянуті на засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та містобудування Чернігівської міської ради.

З 18 вересня до 11 жовтня 2013 року проведена процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості (громадські слухання) у проекті містобудівної документації "Детальний план території третього мікрорайону житлового району "Масани".

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про Детальний план території третього мікрорайону житлового району "Масани" та аналіз регуляторного впливу цього акта оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань на офіційній сторінці Чернігівської міської ради мережі Інтернет за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua

Після обговорення виконком міської ради вирішив затвердити Детальний план території третього мікрорайону житлового району "Масани" та доручив відділу зв'язків з громадськістю міської ради і комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" у 10-денний термін оприлюднити це рішення. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.
 

Останні новини Чернігівщини

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську 17:45

15 квітня у Чернігові в Обласному молодіжному центрі відбулася онлайн-гутірка про Христину Алчевську, педагогиню, письменницю, бібліографіню, громадську діячку.

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових 16:02

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» № 1368-ІХ, який парламент ухвалив 30 березня 2021 року.

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону 13:45

Старому мосту через річку Удай було більше 40 років. Збудований у 1979-му з попередньо напруженого залізобетону. Довжина мосту - 64 метри. Серед місцевих він був однією з популярних весільних фотолокацій.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб 13:41

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 16 квітня в області щеплено першою дозою 7841 особу.

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди  Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 12:11

На території Чернігівського обласного збірного пункту пройшли урочисті заходи з нагоди відправки 15 новобранців до Головного навчального центру Державної прикордонної служби імені генерал-майора Ігоря Момота.