Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 січня, 23:43:09

До ради чернігівського «Майдану» обрано ще чотирьох активістів, п’ятого – засвистали

15.01.2014   11:15Агенцiя

До координаційної ради обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Майдан», яка складалася з 27 громадських і політичних діячів, обрано ще чотирьох активістів.

Новими членами ради стали: журналіст і громадський діяч Олександр Ясенчук, представник активної молоді Сергій Воробйов, депутат обласної ради, головний отаман корпусу «Відродження» Юрій Богомолець і представник студентства Дмитро Житник.

За їхні кандидатури присутні на вечірньому мітингу в сквері імені Попудренка проголосували майже одностайно, лише при одному громадянині, який утримався.

Пропозицію стосовно п’ятого кандидата, Анатолія Атрошенка, батька народного депутата, члена фракції Партії регіонів Владислава Атрошенка зустріли криками «Ганьба!» та свистом.

Йому закидали «неналежне виховання сина», який «задля збереження власного бізнесу» перейшов з помаранчевого табору до прихильників провладної партії.

За пропозицією координатора обласного осередку ВО «Майдан» Олександра Бондарева,  було знайдено компроміс. Анатолій Атрошенко буде виконувати обов’язки члена координаційної ради тимчасово, а остаточне рішення стосовно членства буде прийнято за результатами його роботи.

Чернігівщина: події і коментарі

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини