Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 21:03:24

Чернігівці кращі у патріотичному вихованні молоді

20.12.2011   10:00Агенцiя

Активістка Чернігівської обласної організації ВМГО “Спілка молодих державних службовців України” Музика Марина (студентка 3 курсу психолого-педагогічного факультету ЧДПУ) перемогла у номінації “Патріотичне виховання молоді: моделі реалізації” Всеукраїнського конкурсу науково-практичних робіт серед молоді “Державотворення, державне управління та місцевий розвиток України”.

Конкурс був організований за підтримки Державної служби молоді та спорту, Національного агентства України з питань державної служби, Національної академії державного управління при Президентові України Спілкою молодих державних службовців України.

Зі своєю роботою виступив і Мікаілов Руслан (Голова студентського парламенту), який також став фіналістом конкурсу.

Про свої враження від конкурсу Руслан та Марина розповідають з величезним захопленням, як вони самі кажуть: “Все було неймовірно цікаво та пізнавально. Крім того, що отримали нові знання, ми ще й знайшли нових друзів. Організаторами було докладено чимало зусиль, щоб конкурсантам було комфортно та цікаво, а на другий день була організована екскурсія пам’ятними місцями Кіровограду”.

Конкурс був спрямований на підтримку обдарованої молоді, формування активної та свідомої позиції молоді щодо різних аспектів життя суспільства, а також на активізацію молоді до участі у державотворчих процесах. проходив у місті Кіровоград Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Спілка молодих державних службовців України”

У конкурсі брали участь молоді люди віком від 20 до 35 років, з різних областей України, які презентували свої роботи в одному із заданих напрямків:
- система належного врядування (good governance) у державному управлінні;
- адміністративна реформа, як крок до створення успішних громад;
-здоровий спосіб життя в молодіжному середовищі;
- патріотичне виховання молоді: моделі реалізації.

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини