Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 11:58:59

Гостро-соціальний Вертеп від Суспільної Служби у Чернігові

08.01.2014   08:01Агенцiя

6 та 7 грудня, Вертеп, організований за ініціативи громадської організації «Суспільна служба України», вітав чернігівців та гостей міста зі святом. Кошти, зібрані святковим Вертепом, будуть направлені для потреб дітей, що перебувають в інтернатах.

Перший виступ відбувся на Красній Площі (Євромайдан), де його зібралися послухати громадські та політичні активісти. Серед тих, хто прийшов, був помічений голова Чернігівсько обласної організації ВО «Батьківщина» Олександр Кодола, заступник голови обласної організації Володимир Поліщук, депутат обласної ради Віктор Лазар, депутат міськради Олег Русін, в.о. голова ГО «Українська Студентська Спілка» Дмитро Скрипка та інші.

Продовжили свій виступ у торговельному закладі “Лис Микита”, де їх гостинно прийняв власник Віктор Терещенко разом з персоналом.

7 грудня, хлопці та дівчата колядуватимуть у храмі святої великомучениці Катерини на запрошення владики Чернігівського та ніжинського Євтратія, адже серед учасників традиційного дійства є активісти і молодіжного православного братства святих Михаїла і Федора.

Завершиться вертеп виступом у гіпермаркеті «Кишеня», що на мікрорайоні «Масани», в рамках міського фестивалю «Коляда-2014».


http://pivnich.info/hostro-sotsialnyj-vertep-vid-suspilnoji-sluzhby-u-chernihovi-video/

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07

Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.