Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 січня, 19:54:53

Відбулась остання у 2013 році сесія Чернігівської міської ради

31.12.2013   09:19

На пленарному засіданні міської ради 30 грудня депутати розглянули й ухвалили вісім цільових програм розвитку м. Чернігова на наступні роки. Серед них:

"Програма організації і проведення у 2014 році громадських робіт для незайнятих громадян м. Чернігова",

"Програма реконструкції (відновлення) покрівель житлових будинків м. Чернігова на 2014-2018 роки",

"Програма передачі гуртожитків у власність територіальної громади м. Чернігова та реалізації житлових прав мешканців гуртожитків на 2014-2015 роки",

"Програма утримання структурного підрозділу "Служба 0034" комунального підприємства "Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування" Чернігівської міської ради на 2014-2016 роки",

"Програма підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2014 рік",

"Програма управління комунальним майном територіальної громади м. Чернігова на 2014-2016 роки",

"Програма заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Чернігова, здійснення представницьких та інших заходів на 2014-2018 роки",

"Програма управління боргом міського бюджету міста Чернігова на 2014 рік".

Міський голова Олександр Соколов позитивно оцінив ці рішення міської ради, адже програми перспективного розвитку міста мають знайти своє відображення у міському бюджеті на 2014 рік.

Міська рада також затвердила перелік закладів культури базової мережі міста Чернігова, надала згоду Міністерству оборони України безоплатно прийняти будівлю №262 військового містечка № 1 по вул. Стрілецька,1 у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова для розміщення Музею "Авіації та космонавтики Чернігівщини".

Крім того, міська рада розглянула низку земельних питань й на цьому завершила свою роботу у році, що минає.
 

Останні новини Чернігівщини

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району 19:06

Сьогодні в Чернігівській ОДА продовжилися консультації з громадами. Заступники голови ОДА Олександр Савченко та директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Олександра Хомик зустрілися з представниками Авдіївської та Шаболтасівської сільських рад Сосницького району.

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо 18:55

29 січня на Чернігівщині на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» відбувся пам’ятний захід до чергової річниці подвигу студентського війська українських патріотів.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:41

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь 11:45

Протягом минулого року на обліку в службі зайнятості перебували 9,8 тис. громадян віком до 35 років, а це майже 30% від загальної кількості безробітних, - кажуть у службі зайнятості.

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік 11:20

Будівництво нового сучасного дитячого садка на Масанах, капітальні ремонти й тепломодернізація будівель шкіл, капітальний ремонт пологового будинку, будівництво нового корпусу музичної школи №1 - ці та багато інших робіт виконувалися минулого року в Чернігові коштом міського бюджету. Організацію цих будівництв від імені міста забезпечує Управління капітального будівництва (УКБ) Чернігівської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини