Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 жовтня, 04:45:48

До 96-ї річниці подвигу Героїв Крут

27.12.2013   14:43

27 грудня голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко провів нараду з питань підготовки та відзначення в області 96-ї річниці подвигу Героїв Крут у січні 2014 року.

У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови Борзнянської та Ніжинської райдержадміністрацій, представники Українського інституту національної пам’яті та Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут».

Щороку 29 січня на території області відбувається ряд заходів, спрямованих на гідне вшанування подвигу героїв бою під Крутами.

У 2014 році в цей день центральним заходом не лише обласного, а й національного значення традиційно стане мітинг-реквієм на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» в с.Пам’ятне Борзнянського району.

Велика увага приділена підготовці заходів у містах Чернігів, Ніжин та Прилуки, а також Ніжинському та Борзнянському районах.

У закладах культури та освіти працюють постійно діючі тематичні виставки щодо вшанування пам’яті героїв Крут; з нагоди чергової річниці бою під Крутами будуть організовані додаткові екскурсійні програми для школярів та студентів.

До цього дня облдержадміністрацією було ініційовано презентацію збірника документів і матеріалів «Бій під Крутами в національній пам’яті», виданого Українським інститутом національної пам’яті, яка відбудеться у Чернігові 20 січня 2014 року.

Як відзначив очільник області, вшанування крутянських Героїв є справою загальнонаціонального значення, бо це – приклад самовідданості і звитяги в ім’я України та її незалежності.

Він підкреслив: для проведення заходу 29 січня на належному рівні вже сьогодні необхідно активізувати підготовчу роботу щодо відзначення цієї важливої пам’ятної дати.

Голова облдержадміністрації дав доручення за результатами наради доопрацювати Обласний план заходів з підготовки та відзначення в області 96-ї річниці Подвигу Героїв Крут і забезпечити його виконання.
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя 17:43

Сьогодні у Ніжинському фаховому медичному коледжі — урочисті збори з нагоди 115-ї річниці від дня заснування закладу.

Ніжинська міська лікарня на потреби ЗСУ передала два автомобілі 17:37

Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці: на фронті й в тилу самовіддано працює задля нашої Перемоги.

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних?

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних? 17:24

З 1 жовтня 2022 року в Україні підвищилися соціальні стандарти (згідно статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»).

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота»

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота» 17:19

29 вересня 2022 року Служба судової охорони (ССО) спільно з Консультативною місією ЄС (КМЄС) в Україні оголосила про запуск нової національної інформаційної кампанії «Твоя безпека – наша робота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини