Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 05:25:59

Виконком міськради погодив Програму економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2012 рік

19.12.2011   09:39

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 16 грудня заслухав основні показники Програми економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2012 рік.

Серед основних пріоритетних завдань у Програмі передбачено зміцнення економічного потенціалу міста, нарощування обсягів інвестицій, створення сприятливих умов для підприємницької діяльності, сприяння розвитку та оптимізації інфраструктури міста, підвищення добробуту та соціального захисту населення.

Програма також має на меті мінімізацію негативних факторів, які сьогодні стримують економічний та соціальний розвиток міста, адже, 2012 рік буде достатньо складним для економіки міста, зауважила начальник управління економіки міської ради Людмила Максименко.

Доповідач ознайомила з низкою програмних завдань щодо реалізації Генерального плану розвитку міста. Зокрема, планується будівництво дитячого садочку у мікрорайоні Масани, будівництво автодороги, що примикає до 1-го мікрорайону Масани, каналізаційно-насосної станції по вул. Красносільського та ін.

Для задоволення потреб населення у транспортних послугах наступного року заплановано будівництво тролейбусної контактної мережі по вул. 50 років ВЛКСМ та розпочати роботи з будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Щорса до житлового району по вул. Текстильників.

За інформацією управління економіки планується також розпочати роботи з будівництва спортивної споруди зі штучним льодом на території школи № 17 та продовжити оновлення дитячих і спортивних майданчиків міста. Одним з важливих завдань охорони навколишнього природного середовища є продовження робіт з очищення русла річки Стрижень, а саме на ділянці від просп. Перемоги до вул. Київської.

Проте, для виконання окреслених завдань, на переконання начальника управління економіки, необхідно ретельно працювати над наповненням бюджету міста, забезпеченням його стабільності у наступному році та отримати допомогу з державного бюджету.

Виконком міської ради вирішив погодити основні показники економічного і соціального розвитку міста Чернігова та доручив управлінню економіки міської ради доопрацювати Програму з урахуванням бюджетних призначень на 2012 рік та подати на розгляд міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.