Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 02:36:10

Не допустити загрози для життя і здоров’я людей та забезпечити стабільну роботу об’єктів і систем життєдіяльності

07.12.2013   12:49

Саме таке завдання поставив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко керівникам структурних підрозділів ОДА, установ та організацій області 7 грудня на розширеному засіданні обласного оперативного штабу з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2013/2014 року.

У засіданні також взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець, заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, керівники обласних управлінь і організацій.

На оперативному штабі розглянули питання готовності обласних управлінь, організацій і підприємств, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування до дій і роботи в екстремальних зимових умовах.

Звертаючись до присутніх, Володимир Хоменко зазначив, що актуальність розгляду цього питання обумовлена нагальною необхідністю підготовки органів влади на місцях, кожного керівника на відповідній ділянці роботи щодо вжиття завчасних ефективних заходів попередження небезпечних подій і мінімізації наслідків стихійних природних явищ, техногенних аварій, саме в зимовий період, забезпечення нормальних умов життєдіяльності населення і сталої роботи господарського комплексу області.

«На засіданні Уряду 4 грудня Прем’єр-міністр наголосив, що залишається абсолютно необхідна для цивілізованої європейської держави робота. За словами Главу Уряду, виконавча влада працює безперебійно і контролює ситуацію в державі і жодних збоїв, на щастя, не сталося, не дивлячись на протиправне блокування окремих органів влади», - підкреслив очільник області.

З іншого боку, несвоєчасне проведення заходів з підготовки до оперативного реагування на надзвичайні ситуації, на будь-які небезпечні події може призвести до порушення нормальних умов життєдіяльності населення і функціонування об’єктів та систем життєзабезпечення, завдання значних матеріальних збитків, а ще гірше – призвести до травмування або загибелі людей.

Під час засідання керівники структурних підрозділів ОДА, установ, організацій області доповіли про стан підготовки та взаємодію у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Володимир Хоменко звернув увагу кожного керівника на персональну відповідальність за вжиття адекватних заходів запобігання негативним наслідкам та здатності ефективного реагування в разі виникнення небезпечних подій і надзвичайних ситуацій.

За словами керівника області, нагальними на сьогодні є виконання завдань щодо відпрацювання планів взаємодії органів виконавчої влади, управлінь, організацій і підприємств, аварійно-диспетчерських служб по кожній адміністративній території до об’єкта включно; забезпечення готовності техніки і механізмів, які передбачається залучати для ліквідації надзвичайних ситуацій у зимовий період; вжиття заходів безаварійної роботи об’єктів і систем, які забезпечують життєдіяльність населення, особливо в умовах зниження температури повітря та ускладнення погодних умов; створення запасів пально-мастильних матеріалів для забезпечення роботи техніки і механізмів протягом зимового періоду та забезпечити нормальний температурний режим в закладах освіти, охорони здоров'я і соціальної сфери, постачання продуктів першої необхідності, безперебійної медичної допомоги та організації допомоги людям у разі потреби.

«Головне - зробити все, щоб не допустити загрози для життя і здоров’я людей, забезпечити стабільну роботу транспортної інфраструктури, об’єктів і систем, що забезпечують життєдіяльність населення», - наголосив голова обласної Державіної адміністрації Володимир Хоменко.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.