Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 квітня, 19:03:17

Не допустити загрози для життя і здоров’я людей та забезпечити стабільну роботу об’єктів і систем життєдіяльності

07.12.2013   12:49

Саме таке завдання поставив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко керівникам структурних підрозділів ОДА, установ та організацій області 7 грудня на розширеному засіданні обласного оперативного штабу з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2013/2014 року.

У засіданні також взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець, заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, керівники обласних управлінь і організацій.

На оперативному штабі розглянули питання готовності обласних управлінь, організацій і підприємств, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування до дій і роботи в екстремальних зимових умовах.

Звертаючись до присутніх, Володимир Хоменко зазначив, що актуальність розгляду цього питання обумовлена нагальною необхідністю підготовки органів влади на місцях, кожного керівника на відповідній ділянці роботи щодо вжиття завчасних ефективних заходів попередження небезпечних подій і мінімізації наслідків стихійних природних явищ, техногенних аварій, саме в зимовий період, забезпечення нормальних умов життєдіяльності населення і сталої роботи господарського комплексу області.

«На засіданні Уряду 4 грудня Прем’єр-міністр наголосив, що залишається абсолютно необхідна для цивілізованої європейської держави робота. За словами Главу Уряду, виконавча влада працює безперебійно і контролює ситуацію в державі і жодних збоїв, на щастя, не сталося, не дивлячись на протиправне блокування окремих органів влади», - підкреслив очільник області.

З іншого боку, несвоєчасне проведення заходів з підготовки до оперативного реагування на надзвичайні ситуації, на будь-які небезпечні події може призвести до порушення нормальних умов життєдіяльності населення і функціонування об’єктів та систем життєзабезпечення, завдання значних матеріальних збитків, а ще гірше – призвести до травмування або загибелі людей.

Під час засідання керівники структурних підрозділів ОДА, установ, організацій області доповіли про стан підготовки та взаємодію у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Володимир Хоменко звернув увагу кожного керівника на персональну відповідальність за вжиття адекватних заходів запобігання негативним наслідкам та здатності ефективного реагування в разі виникнення небезпечних подій і надзвичайних ситуацій.

За словами керівника області, нагальними на сьогодні є виконання завдань щодо відпрацювання планів взаємодії органів виконавчої влади, управлінь, організацій і підприємств, аварійно-диспетчерських служб по кожній адміністративній території до об’єкта включно; забезпечення готовності техніки і механізмів, які передбачається залучати для ліквідації надзвичайних ситуацій у зимовий період; вжиття заходів безаварійної роботи об’єктів і систем, які забезпечують життєдіяльність населення, особливо в умовах зниження температури повітря та ускладнення погодних умов; створення запасів пально-мастильних матеріалів для забезпечення роботи техніки і механізмів протягом зимового періоду та забезпечити нормальний температурний режим в закладах освіти, охорони здоров'я і соціальної сфери, постачання продуктів першої необхідності, безперебійної медичної допомоги та організації допомоги людям у разі потреби.

«Головне - зробити все, щоб не допустити загрози для життя і здоров’я людей, забезпечити стабільну роботу транспортної інфраструктури, об’єктів і систем, що забезпечують життєдіяльність населення», - наголосив голова обласної Державіної адміністрації Володимир Хоменко.
 

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.