Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 15:43:24

З професійним святом привітали працівників статистики

06.12.2013   08:26

5 грудня, відзначають своє професійне свято працівники статистики. Державна статистика відіграє важливу роль в усіх сферах життя суспільства, адже органи статистики здійснюють діяльність, спрямовану на збір і обробку статистичної інформації про масові економічні, соціальні, демографічні, екологічні явища і процеси, що відбуваються в Україні та її регіонах.

Чисельний колектив Головного управління статистики в області привітали з професійним святом перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Стрілець, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, керівники структурних підрозділів ОДА.

У своєму вітальному слові Микола Стрілець зазначив, що важко переоцінити роль статистики для сучасної економіки та суспільства, оскільки з кожним роком зростають потреби в надійній та об’єктивній статистичній інформації.

«Органи статистики є не тільки мовчазними свідками, але й активними будівничими нашої держави», - наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

Він відзначив високий професіоналізм працівників статистики, подякував їм від імені голови облдержадміністрації Володимира Хоменка за сумлінну повсякденну працю, побажав і надалі успішно вирішувати складні завдання інформаційного забезпечення державного управління та національної економіки. З нагоди професійного свята кращим працівникам статистики Микола Стрілець вручив державні нагороди та відзнаки облдержадміністрації.

Теплі слова привітань адресував присутнім і Валентин Мельничук, нагородивши колектив Головного управління статистики Почесною грамотою обласної ради.
 

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини