Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 01:24:24

З професійним святом привітали працівників статистики

06.12.2013   08:26

5 грудня, відзначають своє професійне свято працівники статистики. Державна статистика відіграє важливу роль в усіх сферах життя суспільства, адже органи статистики здійснюють діяльність, спрямовану на збір і обробку статистичної інформації про масові економічні, соціальні, демографічні, екологічні явища і процеси, що відбуваються в Україні та її регіонах.

Чисельний колектив Головного управління статистики в області привітали з професійним святом перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Стрілець, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, керівники структурних підрозділів ОДА.

У своєму вітальному слові Микола Стрілець зазначив, що важко переоцінити роль статистики для сучасної економіки та суспільства, оскільки з кожним роком зростають потреби в надійній та об’єктивній статистичній інформації.

«Органи статистики є не тільки мовчазними свідками, але й активними будівничими нашої держави», - наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

Він відзначив високий професіоналізм працівників статистики, подякував їм від імені голови облдержадміністрації Володимира Хоменка за сумлінну повсякденну працю, побажав і надалі успішно вирішувати складні завдання інформаційного забезпечення державного управління та національної економіки. З нагоди професійного свята кращим працівникам статистики Микола Стрілець вручив державні нагороди та відзнаки облдержадміністрації.

Теплі слова привітань адресував присутнім і Валентин Мельничук, нагородивши колектив Головного управління статистики Почесною грамотою обласної ради.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.