Чернігівський Майдан формує "чорні списки" і збирає допомогу столиці
4 грудня на чернігівському Євромайдані з'явилося більше конкретики.

По-перше, з'явився великий військовий намет-приймальня народного депутата Дубіля, а молодіжна "Свобода" поставила бочку для обігріву.
По-друге, майдан закликав формувати "чорні списки" і почати відкликати тих депутатів, хто не голосував за відставку уряду.
По-третє чернігівський Євромайдан оголосив збір допомоги столичному Євромайдану.
Для тих, хто стоїть на київському Євромайдані, вкрай потрібне тепле взуття.
Нововведенням вчорашнього вечора став відкритий мікрофон - кожний чернігівець може відкрито розповісти, чому він прийшов протестувати проти того, що коїться в країні.
Як повідомляв "ВВ", відкриттям вечором стала "молода зірка" - школяр, який викликав бурхливі емоції майдану поясненням мотивації власної присутності.
Справжнім "детективом" з доведенням незаконності прослуховування мобільних розмов виявилася розповідь активістів майдану про передачу друкованих матеріалів зі столиці, які до Чернігова не доїхали, а були вилучені з автобусу невідомою особою у Кіптях.
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.