Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 січня, 20:44:57

У Чернігові відбулося засідання міського штабу спротиву

04.12.2013   15:13Агенцiя

Вчора в Чернігові було створено міський штаб спротиву, до якого увійшли представники політичних партій та громадських організацій.

Штаб створено задля координації дій чернігівців як на Майдані Незалежності так і під час проведення міських акцій у Чернігові.

За ініціативи зібрання було створено координаційний комітет, який буде спрямовувати діяльність штабу за дев'ятьма напрямками. Відтак до координаційного комітету увійшли Тамара Пославська (ВО «Свобода»), Тетяна Ярошенко (партія УДАР) та Олег Русін (ВО «Батьківщина»), котрі координуватимуть роботу міських партійних осередків. Співпрацю зі ЗМІ координуватиме Світлана Сокол, зі студентством - Маргарита Омельяненко, з громадським організаціями – Ігор Андрійченко. Відповідатиме за проведення мітингів та акцій у Чернігові Віталій Федотов, за формування матеріального ресурсу – Дмитро Хоменко, за організацію поїздок чернігівців до Києва – Андрій Тертілов.

Сьогодні на координаційному комітеті Олег Русін поінформував про ініціативу депутатів міської ради від фракцій ВО «Батьківщина» та УДАР щодо скликання позачергової 36 сесії Чернігівської міської ради.
 
Відтак чернігівський міський штаб національного спротиву закликає чернігівців долучатися до загальнонаціональної акції спротиву і запрошує на мітинги, які відбуватимуться щодня у сквері Попудренка від 18:00 до 20:00 .
Водночас штаб спротиву одностайний у тому, що всі основні події нині відбуваються на Майдані Незалежності, і саме там мітингувальники потребують найбільшої підтримки.

Прес-служба штабу національного спротиву міста Чернігова

Останні новини Чернігівщини

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району 19:06

Сьогодні в Чернігівській ОДА продовжилися консультації з громадами. Заступники голови ОДА Олександр Савченко та директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Олександра Хомик зустрілися з представниками Авдіївської та Шаболтасівської сільських рад Сосницького району.

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо 18:55

29 січня на Чернігівщині на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» відбувся пам’ятний захід до чергової річниці подвигу студентського війська українських патріотів.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:41

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь 11:45

Протягом минулого року на обліку в службі зайнятості перебували 9,8 тис. громадян віком до 35 років, а це майже 30% від загальної кількості безробітних, - кажуть у службі зайнятості.

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік 11:20

Будівництво нового сучасного дитячого садка на Масанах, капітальні ремонти й тепломодернізація будівель шкіл, капітальний ремонт пологового будинку, будівництво нового корпусу музичної школи №1 - ці та багато інших робіт виконувалися минулого року в Чернігові коштом міського бюджету. Організацію цих будівництв від імені міста забезпечує Управління капітального будівництва (УКБ) Чернігівської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини