Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 03:28:59

Інваліди праці отримали новенькі автомобілі

03.12.2013   09:26

Щорічно 3 грудня у світі відзначається Міжнародний День інвалідів, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. У багатьох країнах світу в цей день проходять різноманітні заходи, участь у яких беруть люди з обмеженими можливостями.

2 грудня в.о заступника голови обласної державної адміністрації Юрій Музика, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, заступник Чернігівського міського голови Володимир Кривенко взяли участь у благодійній зустрічі «День, коли ми разом».

Офіційна делегація оглянула виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Творець краси і добрих справ» з творів інвалідів.

Звертаючись до присутніх, Юрій Музика зазначив, що цей день символізує вияв гуманності, знак уваги і турботи про людей з вадами здоров’я. Водночас, це нагадування суспільству, кожному з нас про необхідність постійної уваги до людей з особливими потребами, вжиття заходів, спрямованих на поліпшення їх соціального захисту.

«Питання удосконалення системи соціальної інтеграції людей з особливими потребами, створення рівних можливостей та залучення їх до активної участі у різних сферах життєдіяльності суспільства є пріоритетними в соціальних ініціативах Президента України Віктора Федоровича Януковича. За словами Глави держави, наше завдання - створити для цих людей необхідні умови, щоб вони не відчували себе покинутими», - підкреслив Юрій Музика та вручив ключі від автомобілів ЗАЗ СЕНС п’ятьом інвалідам праці.

В.о. заступника голови облдержадміністрації подякував усім тим, хто опікується людьми з інвалідністю, їхнім родинам, громадським організаціям інвалідів, працівникам соціальної сфери та з нагоди Міжнародного дня інвалідів вручив відзнаки облдержадміністрації.

Теплі, щирі слова вдячності адресували присутнім Валентин Мельничук та Володимир Кривенко, вручивши відзнаки обласної ради та Чернігівського міськвиконкому.

По завершенню благодійної зустрічі відбувся святковий концерт, підготовлений людьми з обмеженими фізичними можливостями, які своїми талантами, багатим духовним світом показали, що не втрачають любові і великого прагнення до життя.

Додатково: На даний час в області проживає понад 80 тисяч людей з особливими потребами, у тому числі близько 4-х тисяч дітей.

На Чернігівщині створено розвинену мережу реабілітаційних установ для інвалідів та дітей-інвалідів. Зростають якісні та кількісні показники забезпечення їх технічними засобами реабілітації. Цього року в області їм видано понад 10 тисяч таких засобів. Послідовно збільшується матеріальна підтримка інвалідів та їхніх родин, підвищуються соціальні гарантії. Створюються сприятливі умови для інтеграції у суспільство людей з особливими потребами, здобуття ними освіти, отримання реабілітаційних, соціальних та медичних послуг належного рівня, участі у культурному житті, працевлаштуванні тощо.
 

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.