Звернення президії Чернігівської обласної ради. ДОКУМЕНТ
Звернення президії Чернігівської обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та жителів області
Ми, депутати Чернігівської обласної ради, члени її президії, представники різних політичних сил, глибоко стурбовані ситуацією, що склалася в останні дні в Україні.
Ми вважаємо недопустимими дії правоохоронних органів по обмеженню прав і свобод громадян на проведення мирних зібрань, які привели до силового протистояння у місті Києві на Майдані Незалежності в ніч з 29 на 30 листопада.
Ці події повинні бути ретельно і об’єктивно розслідувані, а винні в насильницькому розгоні мирного зібрання, основними учасниками яких була студентська молодь, - притягнуті до відповідальності.
У той же час, ми засуджуємо дії провокаторів, які намагаються дестабілізувати ситуацію, закликаючи людей до насильницького захвату адмінбудівель та вчинення інших протиправних дій.
Впевнені, що вихід із політичної кризи можливий за умов мирного діалогу, пошуку компромісів та взаєморозуміння.
Звертаємося до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України дати відповідну оцінку діям осіб, винних у порушені конституційних прав та законів України, що призвели до ескалації напруги в суспільстві, ставлячи під загрозу цілісність, суверенітет і незалежність нашої держави.
Звертаємось до жителів області дотримуватися громадського порядку, не допускати конфліктів і протистоянь.
Прийнято на засіданні президії Чернігівської обласної ради шостого скликання
2 грудня 2013 року
Останні новини Чернігівщини
Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29
Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.
«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38
Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.
Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44
Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.
Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13
У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).