Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 листопада, 15:15:32

У Чернігові відбулося віче громадського руху "Чернігів обирає ЄС". ВІДЕО

01.12.2013   17:16Агенцiя

1 грудня у сквері Попудренка зібралися чернігівці на підтримку Євромайдану у Києві

До учасників звернулися Вадим Антошин, який закликав присутніх приводити більше людей на акції протесту.

Станіслав Тавлуй розповів тим, хто зібрався про події ночі з 29 на 30 листопада, очевидцем яких він став.

Мітингуючі вважають, що діюча влада має піти у відставку.

Детальніше про акцію в Чернігові відео ТК "Дитинець":

 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська дзюдоїстка Анна Казакова здобула бронзу на етапі Відкритого Кубка Європи в Італії 10:39

У Конельяно (Італія) триває черговий етап Відкритого Кубка Європи з дзюдо, в якому беруть участь майже 350 спортсменів із 38 країн.

Чернігівська легкоатлетка Ганна Жмурко у складі збірної України виборола «срібло» на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу в Румунії 10:37

Фінішував чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу, що проходив у Бейле-Фелікс (Румунія).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

10 листопада: цей день в Україні і світі

10 листопада: цей день в Україні і світі 10:32

День 1356 Російська агресія - Day 1356 Russian aggression

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини