Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 09:30:24

Ніжинські студенти вийшли на мітинг у підтримку євроінтеграції

28.11.2013   22:02Агенцiя

З самісінького ранку більше сотні студентів НДУ вийшли на студентський страйк на підтримку євроінтеграції України.

Біля нового корпусу університету на підтримку страйку прийшли й студентки й студенти більшості факультетів. У руках мітингарі тримали виготовлені власноруч плакати з надписами «Україна – це Європа», «Європа – це ми», «Кохайтеся, чорноброві, та не з москалями», «Молодь нації – за євроінтеграцію».

Страйк проходив під прапорами України і Європейського союзу, та національною й державною символікою. Жодних прапорів політичних партій на мітингу не було.

Представники страйкового комітету зачитали резолюцію зібрання – студенти НДУ оголосили дводенний страйк 28 та 29 листопада на підтримку всеукраїнського студентського страйку за євроінтеграцію. За резолюцію зборів проголосували одноголосно всі присутні страйкарі. Після чого, найактивніші мітингувальники вручили «затверджену» резолюцію ректорові ніжинського університету.

Хоча жодної політичної символіки на мітингу не було, та ректор усе одно говорив, що студентів на ніжинський «майдан» привела якась політична сила. Він наголошував, що мітингарі ще досить юні й нічого не розуміють із того, що відбувається навколо. А також сказав, що на подібні мітинги кожен повинен виходити з власної волі, а не щоб хтось приводив.

Студенти ж говорили -  їх об’єднало прагнення, щоб Україна стала повноцінною європейською, сучасною та правовою країною. А також наголосили, що вони вийшли на мітинг із особистого вибору й ніхто їх не змушував та не умовляв приходити.

Із уже звичного євромайданівського „Чорні брови, карі очі – я до Путіна не хочу!” почали свої виступи дівчата-страйкарки.

Студенти розповіли, що навколо їхнього страйку ходять вже недобрі чутки. Вони говорять, що злі язики переконують усіх, що студенти вийшли на мітинг лише задля того, щоб прогуляти пари. Проте, студколектив запевнив, що вони готові відпрацьовувати всі «енки» та навчатись ще наполегливіше, щоб наздогнати пропущений матеріал.

«Ми повинні показати, що люди, які вийшли на страйк – це свідомі, організовані, відповідальні студенти, які здатні добре вчитися, але можуть і вийти на захист свого вибору», — звернулася до всіх присутніх представниця страйкового комітету.

Студенти наголосили, що вільний вибір кожного з них, вибір освіченого громадянина самостійної України – у родині європейських народів, і ще раз закликали студентів та усіх небайдужих ніжинців виходити на акції вияву громадянської позиції на вулицях міста.

 

Відео з соціальної мережі групи Євромайдан.Ніжин

 

Останні новини Чернігівщини

Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами

Сесія Чернігівської міської ради відбудеться з додатковими обмежувальними заходами 09:10

У березні сесійне засідання Чернігівської міської ради було скасоване через карантинні застереження, але наступна, квітнева сесія – готується.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 7 квітня до 8:00 8 квітня 2020 року.

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною

Розпочато поточний середній ремонт дороги Р-83 на ділянці між Сновськом та Березною 08:36

У Сновському районі стартували роботи з поточного середнього ремонту автошляху регіонального значення Р-83 Славутич-Любеч-Ріпки-/М-01/-Городня-/Н-28/- Сновськ-Корюківка-Семенівка-Костобобрів-Чайкине-/Н-27/.

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися  1868 громадян Чернігівщини

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися 1868 громадян Чернігівщини 08:19

Загальна сума на повернення з бюджету становить 5,2 млн гривень.

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Количівка викрито браконьєрів з 40 кг незаконно добутої риби 08:03

Шостого квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції на водоймах Чернігівського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.