Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 13:10:51

Влада Чернігова готова підтримувати ОСББ

16.12.2011   08:13

Про ефективне вирішення проблем, що стоять на шляху створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Чернігові, йшлося сьогодні в міській раді на засіданні комісії з питань розвитку об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Коротку характеристику стану справ у цьому напрямку дав заступник міського голови Микола Сенькович. Він наголосив, що пріоритетною формою організації обслуговування житла буде передача його на утримання безпосередньо населенню шляхом створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). На сьогодні у Чернігові зареєстровано 29 таких об’єднань.

М. Сенькович зауважив, що з метою поглиблення демонополізації та подальшої реалізації конкурентної політики на території міста створені або реорганізовані і функціонують підприємства різних форм власності, що надають житлово-комунальні послуги. Так, діє підприємство колективної форми власності (об’єднання житлово-будівельних кооперативів), що обслуговує 127 кооперативних будинків. 45 будинків утримують три приватні підприємства (ПП “Техкомсервіс”, ТОВ “Габріель”, ПП “Мрія-сервіс”). Також діють два підприємства, що обслуговують близько 30 відомчих житлових будинків.

Учасники засідання обговорили цілий ряд технічних питань, які виникають перед об’єднаннями співвласників, та шляхи їх вирішення. Це, зокрема, питання механізму передачі земельних ділянок в оренду співвласникам, розробки типової угоди про участь міста в організації та фінансуванні першого після передачі будинку капітального ремонту, в заміні та модернізації ліфтів у будинках, впровадження енергозберігаючих технологій та інші.

Для прискорення процесу створення ОСББ та для підтримки уже діючих об’єднань прийнято рішення утворити постійно діючі консультативні центри. Тут мають працювати досвідчені спеціалісти, які надаватимуть необхідну методичну та практичну допомогу.

Останні новини Чернігівщини

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом 12:11

Протягом останніх днів для міської лікарні № 2, яка першою прийматиме можливих хворих на коронавірус, закупили п’ять нових апаратів штучної вентиляції легень.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:04

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста 10:56

Інтерактивною картою вакансій можуть скористатися бажаючі знайти роботу не лише у місті Чернігові, а й у містах Ніжині та Прилуках. Адже заявлені у службу зайнятості вакансії знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 10:40

30 березня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини