Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 03:47:28

Регіонали Чернігівщини повністю підтримують виважені дії Уряду та Президента України Віктора Януковича. ДОКУМЕНТ

27.11.2013   11:53

27 листопада відбулося спільне засідання Ради Чернігівської обласної організації Партії регіонів та фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді за участю народного депутата України Михайла Чечетова.

Головним було питання евроінтеграції. Підкреслювалося, що саме за активної підтримки Партії регіонів євроінтеграційна політика України вперше за роки незалежності набула необхідної динаміки та реального прагматичного змісту. За дуже короткий відрізок часу вдалося наблизити Украину до Європи, пройти шлях, який інші політичні сили навіть й не могли розпочати.

Як підкреслив у своєму виступі Михайло Чечетов, головним орієнтиром євроінтеграційного процесу є створення оптимальних зовнішньополітичних умов для подальшої модернізації всіх сфер суспільного життя, підвищення конкурентоздатності вітчизняної економіки, стандартів життя громадян України. Народний депутат України у своєму виступі наголосив, що саме інтереси українського суспільства вимагають збалансованого, виваженого підходу до процесу євроінтеграції, всебічного аналізу досягнутих і перспективних домовленостей та угод.

Голова обласної організації Партії регіонів Володимир Хоменко акцентував увагу присутніх на тому, що Президент України і його політична сила несе відповідальність за щоденне життя наших людей сьогодні. "Європейський вектор і шлях у Європу починається не з майданів. А з утримання власного оселі, повазі один до одного та до чинного законодавства," - наголосив Володимир Миколайович.

Присутні одноголосно підтримали Резолюцію спільного засідання Ради Чернігівської обласної організації Партії регіонів та Фракції Партії регіонів в Чернігівський обласній раді по підтримці виважених дій Уряду та Президента України Віктора Януковича.

РЕЗОЛЮЦІЯ
спільного засідання Ради Чернігівської обласної організації Партії регіонів та Фракції Партії регіонів в Чернігівський обласній раді

Україна проголосила євроінтеграцію пріоритетним напрямком своєї політики.
Завдяки Президенту та Уряду євроінтеграційна політика України вперше за роки незалежності набула необхідної динаміки та реального прагматичного змісту. За дуже короткий відрізок часу вдалося наблизити Україну до Європи, пройти шлях, який інші політичні сили навіть не могли розпочати.
На цьому шляху єдиним пріоритетом є захист національних інтересів, інтересів суспільства та кожного громадянина.
Інтереси українського суспільства вимагають від нас збалансованого, виваженого підходу до процесу прийняття рішень, всебічного аналізу досягнутих і перспективних домовленостей та угод.
Ми розуміємо нашу спільну відповідальність перед українським народом за результативність і ефективність нашої політики.
Виходячи з цього, ми заявляємо про повну підтримку виважених дій Уряду та Президента України Віктора Януковича.
Ми будуємо державу, в якій права людини, рівність усіх перед законом, право вибору, соціальний захист є найвищими цінностями,  а в основі розвитку економіки - сучасні європейські стандарти та високий рівень життя людей. Це завдання має об'єднувати і консолідувати всіх заради побудови квітучої, заможної України.

Чернігів, 27 листопада 2013 року

 

Останні новини Чернігівщини

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон

Карантин: Кабмін опублікував список нових заборон 16:39

Кабінет міністрів на засіданні 1 квітня запровадив більш жорсткі заходи безпеки на період карантину до 24 квітня 2020 року.

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала

Патрульні швидко повернули додому літню жінку, яка заблукала 14:26

Вчора близько шостої вечора до поліції надійшло повідомлення про зникнення людини. 69-річна жінка, яка приїхала до родичів із Сумської області, кілька годин тому вийшла на вулицю і до цього часу не повернулася.

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах

Впродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж у природних екосистемах 14:14

Загальна площа, пройдена вогнем склала майже 30 га.

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини