Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 лютого, 06:15:41

Влада Чернігівщини і надалі підтримуватиме власного товаровиробника і сприятиме стабільній роботі підприємств області

26.11.2013   08:14

На цьому наголосив заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Шанойло 25 листопада під час відвідування ПАТ «Чернігівський хлібокомбінат».

Ознайомившись з роботою підприємства, він підкреслив, що виконання Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава та всебічна структурна модернізація економіки, ініційована Президентом України Віктором Януковичем, є ключем для досягнення національної конкурентоспроможності, забезпечення стійкого економічного зростання.

«Я впевнений, що завдання, які ставить сьогодні Глава держави щодо конкурентоспроможного середовища, реформування, нових підходів у розвитку підприємств, ми виконаємо. Влада області всіляко підтримує власного товаровиробника в плані забезпечення стабільності роботи, розширення його сфери впливу на ринках збуту інших регіонів, забезпечення основною сировиною», – зазначив Олександр Шанойло.

За його словами, ПАТ «Чернігівський хлібокомбінат», на сьогодні, є провідним підприємством по випуску хлібобулочної продукції, питома вага якого у загальних обсягах виробництва хліба та хлібобулочних виробів в цілому по області складає близько 40%. Хлібокомбінат випускає понад 30 найменувань хлібобулочних виробів, які реалізуються як в обласному центрі, так і в 15 районах Чернігівщини.

Одними з болючих для підприємства питань є дебіторська заборгованість та висока конкуренція на ринку збуту. Для їх вирішення, на переконання Олександра Шанойла, необхідно постійно працювати над розширенням асортименту, покращенням якості продукції, що у свою чергу дасть можливість зайняти свою нішу на теренах не тільки Чернігівської області, а й інших регіонів України.

Він також зазначив, що ціна на хлібобулочні вироби не повинна зростати, адже Чернігівський хлібокомбінат заключив угоду на поставку більше 2 тис тонн борошна з Аграрного фонду, ціна на яке є стабільною.
 

Останні новини Чернігівщини

Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові

Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00

В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.

 Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я

Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56

Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.

Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53

Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.

Надзвичайні події в області за останню добу 13:31

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39

10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.