Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 14:19:58

Профспілка захищає інтереси міліціонерів

15.12.2011   07:53

Історія профспілкового руху в українській міліції бере початок з квітня 2000 року. Тоді професійна спілка атестованих працівників ОВС (ПАП) була офіційно зареєстрована у Міністерстві юстиції України.

Сьогодні ПАП основні зусилля спрямовує на вирішення питань соціально-правового захисту працівників органів внутрішніх справ.

З ініціативи профспілки атестованих працівників міліції розроблено та прийнято Верховною Радою України зміни до Закону України “Про статус ветеранів військової служби та їх соціальний захист”, яким надано цей статус і працівникам міліції – ветеранам органів внутрішніх справ.

З подачі профспілки Конституційний Суд України неодноразово приймав рішення про невідповідність деяких законів українській Конституції (неконституційність), зокрема, щодо позбавлення працівників ОВС пільг, компенсацій і гарантій з оплати житла, комунальних послуг, які були їм гарантовані протягом всього періоду перебування на службі, та права на безоплатний проїзд, крім того, ліквідовано і диспропорцію в пенсійному забезпеченні.

Одним із структурних підрозділів ПАП є Чернігівська обласна профспілкова організація, до якої у свою чергу входять первинні профорганізації районного рівня.

Роботи із захисту прав працівників міліції вистачає як в обласному центрі, так і в районах. І в кожній первинній профорганізації є свої активісти та герої. Саме одного з найактивніших діячів профспілкового руху міліції Чернігівщини і було відмічено медаллю найвищим керівництвом всеукраїнської професійної спілки атестованих працівників ОВС України.

Рішенням президії професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України нагороджено медаллю “За активну участь у профспілковому русі” заступника голови первинної профспілкової організації Прилуцького міського відділу міліції Олега Петровича Бартоша.

Нагороду вручали на в урочистій обстановці передодні 20-ї річниці української міліції в приміщенні УМВС України в Чернігівській області. Вручав медаль та вітав з нагородою Голова Чернігівської обласної профспілкової організації Ігор Поплавський. Від імені ПАП ОВС України та від себе особисто Ігор Григорович побажав нагородженому міцного здоров’я та успіхів у профспілковій праці. Олег Бартош в свою чергу пообіцяв і надалі усіма законними способами відстоювати права міліціонерів Чернігівщини, він привітав всіх працівників міліції з наступаючим професійним святом.

Останні новини Чернігівщини

Задоволено два позови про виплату державної допомоги дітям-сиротам із числа випускників

Задоволено два позови про виплату державної допомоги дітям-сиротам із числа випускників 14:01

Відтак, двоє випускників отримають відповідні виплати.

Поліція разом з військовою службою правопорядку патрулюють вулиці

Поліція разом з військовою службою правопорядку патрулюють вулиці 13:57

Спільні наряди несуть службу не тільки в Чернігові, а й у місцях дислокації військових гарнізонів на території області.

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом 12:11

Протягом останніх днів для міської лікарні № 2, яка першою прийматиме можливих хворих на коронавірус, закупили п’ять нових апаратів штучної вентиляції легень.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:04

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста 10:56

Інтерактивною картою вакансій можуть скористатися бажаючі знайти роботу не лише у місті Чернігові, а й у містах Ніжині та Прилуках. Адже заявлені у службу зайнятості вакансії знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини