Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 20:34:11

День апарату облдержадміністрації в Чернігівській райдержадміністрації

09.11.2013   13:20

Стан організаційної роботи, забезпеченість фаховим кадровим потенціалом є одними з головних чинників чіткої і злагодженої роботи будь-якої установи, районної державної адміністрації або організації.

Про це зазначив перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Стрілець 8 листопада під час оперативної наради у рамках проведення Дня апарату облдержадміністрації у Чернігівській районній державній адміністрації.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол поінформував Миколу Стрільця про стиль роботи керівництва райдержадміністрації, стан взаємовідносин з районною радою, розподіл повноважень, проблемні питання соціально-економічного розвитку, виконання бюджету. Він зазначив, що в районі працюють над виконанням завдань, поставлених Президентом України Віктором Януковичем. Зокрема, нещодавно в приміщенні Чернігівської райдержадміністрації відкрили центр надання адміністративних послуг.

Під час ознайомлення з роботою центру Микола Стрілець висловив сподівання, що надання послуг у ньому сприятиме створенню належних умов для розвитку приватного підприємництва та підвищенню рівня життя населення району.

Протягом дня керівники відділів апарату облдержадміністрації вивчили та проаналізували стан організаційної, кадрової роботи райдержадміністрації, дотримання вимог Закону України «Про державну службу» в апараті РДА, стан здійснення контрольних функцій за виконанням актів вищестоящих органів і власних розпорядчих документів, організацію роботи із зверненнями громадян, мобілізаційної роботи в районі, дотримання Закону України „Про державну таємницю”.

На завершення Дня апарату облдержадміністрації у Чернігівській РДА відбулась нарада, на якій підбили підсумки та надали рекомендації щодо вдосконалення подальшої роботи райдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression