Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:37:34

Пенітенціарії Чернігівщини підвели підсумки й окреслили плани на майбутнє

08.11.2013   08:01Агенцiя

В залі засідань управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відбулась нарада з підбиття підсумків службової діяльності за 9 місяців поточного року та визначено заходи щодо підвищення її ефективності, пріоритетні завдання на майбутнє.

Відкрив нараду начальник управління полковник внутрішньої служби Олександр Доробалюк, який довів присутнім основні підсумки роботи установ Чернігівської області протягом року та окреслив пріоритетні напрямки в роботі на майбутнє. Участь у заслуховуванні прийняли начальник Головного управління юстиції в Чернігівській області Олександр Картабеда та начальник відділу з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних впровадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, повязаних з обмеженням особистої свободи громадян прокуратури області Володимир Пугачов.
 
В ході наради пенітенціарії підвели підсумки роботи, проаналізували позитивні та негативні аспекти на пріоритетних напрямках службової діяльності, розглянули питання зміцнення дисципліни і законності серед особового складу.
 
Було зазначено, що основні зусилля були зосереджені на підтримці правопорядку в установах, покращення побутових умов утримання ув’язнених та засуджених, вдосконалення системи інженерно-технічних засобів охорони, посилення боротьби з проникненням до зон, що охороняються заборонених предметів.
 
Про результати оперативної, виробничої, соціально-виховної і психологічної роботи із засудженими, матеріально-технічного, медичного та кадрового забезпечення доповіли начальники відповідних відділів.
 
Проаналізувавши показники службової діяльності співробітників служби в Чернігівській області, колеги спільно зі своїм командуванням мали змогу чітко окреслити ряд завдань, виконання яких має позитивно сприяти на подальші результати роботи управління та підпорядкованих установ.
 
Начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби Олександр Доробалюк в черговий раз нагадав присутнім, що для виконання поставлених державою завдань чимале значення відіграє рівень професіоналізму співробітників, тому особливу увагу необхідно звернути на забезпечення якісного підбору, навчанню та розподілу кадрів з врахуванням їх професійної підготовки.


Прес-служба управління ДПтСУ в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини