Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 9 грудня, 00:23:23

Чернігів. Відбулось засідання президії Громадської ради

19.10.2013   14:17

17 жовтня відбулось засідання президії Громадської ради при облдержадміністрації.

Перший заступник голови Громадської ради Наталія Проскуріна поінформувала членів президії про спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів і з питань охорони здоров’я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС, куди були запрошені представники Громадської ради при облдержадміністрації. На засіданні було розглянуто питання щодо проблем сміттєзвалищ, законності їх існування та впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я населення області.

Члени президії прийняли рішення звернутися до Чернігівського міського голови Олександра Соколова з нагадуванням про необхідність оперативної підготовки відповідного пакету документів для включення питання “Про створення Регіонального ландшафтного парку „Ялівщина”” до порядку денного чергової сесії обласної ради.

Голова комітету з питань збереження та використання культурної спадщини Тамара Петрова доповіла про підготовку засідання за “круглим столом” з обговорення ідеї створення окремого підрозділу облдержадміністрації з охорони та збереження культурної спадщини, яке заплановано провести 30 жовтня. Також було вирішено провести в кінці року прес-конференцію про підсумки роботи Громадської ради у 2013 році.


Громадська рада при Чернігівській ОДА

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини