Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 06:01:14

За продаж алкоголю та цигарок неповнолітнім Чернігівщини анульовано 17 ліцензії

14.10.2013   08:01

В області посилено контроль за недопущенням продажу суб’єктами господарювання алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 річного віку.

Як повідомили у відділі контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Міндоходів у Чернігівській області, з початку року анульовано 17 ліцензії за продаж неповнолітнім особам алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Порушники оштрафовані на 74,8 тис.грн.

До речі, при продажу алкогольних напоїв особі, яка не досягла 18 років, передбачена відповідальність – анулювання ліцензії та штраф у розмірі 6800 гривень.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.

У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.

Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22

Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.

Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03

Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини