Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 03:12:24

Створення належних умов життя для мешканців сільських населених пунктів – одне з головних завдань влади

09.10.2013   11:11

На цьому наголосив заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Шанойло під час робочої поїздки до с. Горбове Куликівського району.

За його словами, на необхідність підтримки сталого розвитку сільських територій, а також створення сприятливих умов для життєдіяльності та підвищення добробуту населення звертає увагу Президент України Віктор Янукович.

«Глава держави наголошує, що органи влади мають залучати на добровільній основі кошти підприємств, установ та організацій для соціально-економічних розбудовчих процесів у сільській місцевості», – зазначив заступник голови облдержадміністрації.

Він підкреслив, що на виконання  соціальних ініціатив Президента України та з метою підвищення стандартів життя селян головою облдержадміністрації Володимиром Хоменком ще влітку минулого року підписано доручення щодо залучення на добровільній основі коштів агропідприємств для розвитку інфраструктури сільських населених пунктів.

Як зазначив Олександр  Шанойло, прикладом успішної співпраці влади й бізнесу в Куликівському районі є дошкільний навчальний заклад «Сонечко» у с. Горбове, адже керівники місцевих агроформувань добре дбають про найменших жителів села, створюючи дітям гідні умови для отримання найпершої освіти.

Заступник голови облдержадміністрації оглянув приміщення, територію навчального закладу, ознайомився з умовами виховання  дітей та поспілкувався з працівниками і вихованцями дитячого садочку.

Дошкільний навчальний заклад «Сонечко», який розрахований на 36 діток,  перебуває в комунальній власності територіальної громади і функціонує безперервно з моменту прийняття від колишнього місцевого колективного сільгосппідприємства.

Олександр Шанойло позитивно оцінив роботу закладу, зазначивши, що за рахунок тісної співпраці з аграрним бізнесом протягом 2012–2013 років проведено капітальний ремонт садочка. У 2012 році завдяки допомозі ПВТП «ДЖІ-ЕН-ЕЛ» було виготовлено проектно–кошторисну документацію та проведено каналізацію в закладі, встановлено нові дитячі умивальники та санвузли. Господарство ТОВ «Егрес–Агро» надало допомоги на ремонт системи опалення закладу, заміну газових котлів на твердопаливні та будівельні матеріали. У 2013 році завдяки допомозі сільгосппідприємств, що здійснюють свою діяльність на території с. Горбове було зроблено ремонт приміщення закладу, придбано необхідні побутові прилади, дерев’яні дитячі ліжечка. Господарства постійно забезпечують заклад свіжими продуктами харчування.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.