Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 23:40:16

Чому казначейство затримує гроші?

09.10.2013   08:19Агенцiя

Обласне держказначейство затримує сплати на суму 250 млн. грн. Депутати обласної ради “Батьківщини” на чолі з Олександром Кодолою намагалися розібратися в причині даної затримки та вимагали сплати рахунків.

8 жовтня в Головному управлінні Державної казначейської служби у Чернігівській області відбулася зустріч голови фракції “Батьківщина” Олександра Кодоли та колег-депутатів із в.о. начальника головного управління Ридзель Людмилою Анатоліївною. Метою зустрічі було вияснити порядок проходження бюджетних коштів по казначейським рахунках місцевих бюджетів. На жаль, конкретних відповідей на запитання депутати не отримали.

По самому Чернігову затримка у виплаті складає близько 22 мільйонів гривень. Лікарні не можуть закупити ліки, отримати медичне обладнання, дороги не відремонтовані. Депутати обласної ради ще 3 місяці тому перерахували свій депутатський фонд на ремонт доріг, шкіл та лікарень в сільських районах. Кошти були перераховані з обласного бюджету ще в липні. Станом на сьогодні року ці кошти висять на рівні казначейств та “фізично” ще не були перераховані відповідними казначействами до отримувачів цієї допомоги. Коли кошти будуть перераховані – невідомо.

Олександр Кодола підсумував: ““Живих” грошей в бюджеті вже не має. Керівництву казначейства категорично заборонено коментувати цю інформацію, надавати будь-які цифри та офіційну інформацію з цього приводу. Казначейство реєструє платіжні доручення, а фактично гроші не перераховуються. А саме казначейство і його працівники є заручниками цієї ситуації.”

Після зустрічі в казначействі, у стінах обласної ради відбулася зустріч депутатів ВО “Батьківщина” з керівництвом обласної ради. Голова фракції “Батьківщина” Олександр Кодола надав пропозиції з підписами депутатів фракції щодо скликання позачергової сесії обласної ради. На ній пропонується заслухати звіт начальника казначейства області, а також прийняти звернення до президента України, Уряду та Верховної Ради України щодо негайного вирішення питання затримки проходження бюджетних коштів по казначейських рахунках. Також на сесії пропонується заслухати звіт голови обласної адміністрації про готовність області до зими. А у зв’язку з тим, що 28 листопада у Вільнюсі відбудеться саміт Східного партнерства, під час якого очікується підписання Угоди про Асоціацію України з ЄС, пропонується звернутися до керівництва країни з вимогою підписання Угоди про Асоціацію, прийняття євроінтеграційних законів, впровадження реформ та звільнення з ув’язнення Ю.В. Тимошенко.
 

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини