Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 січня, 12:39:22

На Чернігівщині вже підключено до опалення 4259 житлових будинків

07.10.2013   16:23

На Чернігівщині вже підключено до опалення 4259 житлових будинків з 5440. По решті тривають роботи щодо їх підключення до систем теплопостачання, які плануються завершити упродовж дня. Про це зазначив заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко під час прес-конференції для представників регіональних ЗМІ, яка відбулась 7 жовтня. У заході також взяли участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, правління «Облгазу» та «Облтеплокомуненерго».

За словами Віктора Геращенка, цьогоріч всі об’єкти житлово-комунального господарства та бюджетної сфери області стовідсотково були підготовлені до опалювального сезону.

У зв’язку із значним зниженням температури повітря з 1 жовтня було доручено розпочати опалення у закладах охорони здоров’я, інтернатних закладах соціального захисту, загальноосвітніх закладах Чернігівщини. На сьогодні опалюються всі 1107 об’єктів соціальної сфери, в тому числі 612 шкіл, 412 дошкільних навчальних закладів, 83 лікарні.

Віктор Геращенко також повідомив представникам ЗМІ про стан розрахунків підприємствами, установами за спожиті енергоносії, підготовку спеціалізованої техніки до роботи в зимових умовах, накопичення посипочного матеріалу та реагентів. Він запевнив, що обласна державна адміністрації і надалі буде приділяти особливу увагу стану проходження опалювального сезону та оперативно реагувати на можливі нештатні ситуації, з метою їх ліквідації в найкоротші терміни.

Представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Валерій Грищенко поінформував журналістів про роботу оперативного штабу, мобільні робочі групи з перевірки готовності до опалювального сезону, створені на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.

На завершення заходу представники ЗМІ поставили свої запитання Віктору Геращенко, які стосувалися найбільших боржників за спожиті енергоносії, неодночасного підключення тепла в бюджетній сфері та житловому фонді області та міста Чернігова тощо.

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.