Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 жовтня, 15:04:22

Представлено нового керівника Чернігівської обласної телерадіокомпанії

25.09.2013   18:48

Новим генеральним директором став Аркадій Білібаєв. Із наказом голови Держкомтелерадіо України про призначення нового керівника присутніх ознайомив заступник голови Держкомтелерадіо України Дмитро Кравченко.

Аркадій Білібаєв

Аркадій Білібаєв

В.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика подякував попередньому генеральному директору ЧОДТРК Анатолію Тютюннику за плідну працю.

“У великому переліку ЗМІ, з якими співпрацюють органи державної влади, найважливішим і найвпливовішим є Чернігівська обласна державна телерадіокомпанія. Адже програми телерадіокомпанії мають змогу дивитися чи слухати жителі понад 70-ти% території області. Важливим є перехід на цифрове телебачення, яке забезпечує надзвичайно високу технічну якість програм. Виконано великий обсяг робіт з впровадження цифрового мовлення на Чернігівщині, завдяки чому телерадіокомпанія майже два роки виходить в ефір у цифровому форматі. У цьому велика заслуга Анатолія Тютюнника, який очолював обласну державну телерадіокомпанію 17 років”, – сказав Юрій Музика.

Юрій Музика окреслив завдання новому керівнику телерадіокомпанії, звернув увагу на необхідності покращення матеріально-технічної бази телебачення та радіо і закликав усіх до ефективної співпраці.

Останні новини Чернігівщини

З учорашнього дня патрульні заступили на охорону виборчих дільниць

З учорашнього дня патрульні заступили на охорону виборчих дільниць 14:12

Для забезпечення правопорядку у період виборів задіяно 96 поліцейських управління патрульної поліції в Чернігівській області, які здійснюватимуть цілодобову охорону, аж до завершення процесу голосування та підрахунку голосів.

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад

Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад 12:37

В ніч з 24 на 25 жовтня о 4 годині ранку стрілки годинників потрібно перевести на годину назад.

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА

Про підсумки роботи промисловості в січні–вересні. ДОВІДКА 12:28

Індекс промислової продукції області за підсумками січня–вересня 2020 р. становив 91,5%.

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус

У Прилуцькій гімназії №1 урочисто відкрили другий корпус 12:16

23 жовтня, у Прилуках відкрили новозбудований другий корпус місцевої гімназії. В урочистостях взяли участь перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний, міський голова Прилук Ольга Попенко, народні депутати України, керівники установ та організацій, педагоги, батьки та учні.